UA
RU

«Міць. Українська кам’яна»: «Артемсіль» випустила партію солі, щоб підтримати ГУР

До річниці повномасштабного вторгнення «Артемсіль» разом із фандрейзинговою платформою United24 випустили спеціальну партію солі. Прибуток з продажів буде направлений на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР. 

"Артемсіль" спеціальна партія солі

Спеціальна партія солі «Міць. Українська кам’яна»

Вперше з часів Другої світової війни в шахтах Соледара перестали видобувати сіль. Це сталося у квітні 2022 року. Російські обстріли зруйнували цехи та будівлі і знищили обладнання «Артемсолі». Влітку один із знакових українських продуктів зник з полиць магазинів. 

"Артемсіль" спеціальна партія солі

Видобування солі у шахті

Підприємство зв’язалося з дистриб’юторами і знайшло 20 тонн солі. Її розфасували у пачки по 200 грамів і отримали партію зі 100 000 пачок. «Міць. Українська кам’яна» вже у продажі. Ціна пачки — 500 грн. Увесь прибуток — 465 гривень з кожної пачки — буде направлений на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР. Один дрон коштує $700. Його можна використовувати як снайперську зброю з відстані до 8 кілометрів. Завдяки камерам і засобам зв’язку оператор керує дроном у режимі реального часу, залишаючись при цьому на безпечній відстані.

"Артемсіль" спеціальна партія солі

Спеціальна партія солі «Міць. Українська кам’яна»

Окрім нової назви у солі зі спеціальної партії й нове пакування. Автор ілюстрації — український дизайнер Артем Гусєв. Він придумав змінити слово «Сіль» на «Міць», а замість кам’яної квітки намалював тризуб. 

"Артемсіль" спеціальна партія солі

Рудник підприємства «Артемсіль»

Сіль із шахт Соледара стала ще одним символом мужності, спротиву, міці українських захисників та всього українського народу. Повернення продукту в українські магазини стане знаком того, що Україна поверне Соледар і всі окуповані території. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24, «Артемсіль»

Читайте також: КРАСА БЕЗ ВІКУ: ЯК ПРИПИНИТИ ЕЙДЖИЗМ ТА ЗВІЛЬНИТИСЬ ВІД СТЕРЕОТИПІВ 

 

 

 

Статьи по теме