UA
  RU

  Благодійний арт аукціон на підтримку львівського центру арт-терапії “Сонячня майстерня” планує зібрати 300 000 грн

  Редагувати переклад
  Marie Claire стане співзасновником благочинної ініціативи разом з Міжнародним самітом мерів та Milano Torino Vermuteria. 

  Благодійний арт аукціон на підтримку львівського центру арт-терапії “Сонячня майстерня” планує зібрати 300 000 грн-Фото 1


  Коли купуєш новий номер улюбленого журналу, не розраховуєш зіткнутися із соціальними проблемами сьогодення. Проте, мода вже давно вийшла за межі просто одягу чи стилю, а стала одним із найпотужніших важелів впливу на громадськість.

  Багатьох надихнула історія про інклюзію, яка з’явилася на зимового номеру Marie Claire. Розповідь про те, як діти з синдромом Дауна та аутизмом малювали місто мрії, а їхні малюнки стали принтами для хустин, торкнула відомих українських діячів різноманітних галузей. Співачка Oнука, кухар та ресторатор Євген Клопотенко, бізнесвумен Ольга Руднєва, організаторка найгучнішої модної події України Ірина Данилевська та багато інших селебритіс знялися у проєкті, який за мету перш за все ставив популяризацію інклюзивності в містах.


  Проблема неінклюзивності українських міст з одного боку пов’язана з радянською спадщиною, де не думали про людей з інвалідністю, а з іншого – з байдужістю та нерозумінням, наскільки недружньою є міська інфраструктура. На жаль, змінити сприйняття може лише досвід, або позиція лідерів думок, медіа, влади та суспільства разом.

  Міжнародний саміт мерів, місія якого знаходити кращі рішення для міст, вирішив донести до суспільства важливість теми інклюзії через моду. Його засновниця, Ірина Озимок започаткувала колаборацію з інклюзивним ательє Lady Di, а її результатом стала капсульна колекція хустин «Руйнувати бар’єри легко. Разом!» з малюнки дітей з аутизмом та синдромом Дауна, які займаються арт-терапією в «Сонячній майстерні» у Львові. Малювання та творчість загалом допомагають дитині не лише висловити внутрішній світ в арт-манері, але й бути більш інтегрованою в суспільстві, розвивати нові навички.

  Читай также: До створення першого україномовного весняного випуску Marie Claire долучилася Надя Шаповал


  Marie Claire продовжує опікуватися важливою соціальною проблемою, а тому разом з Міжнародним самітом мерів та Milano Torino Vermuteria організовує благодійний аукціон. Мета заходу дуже претензійна, проте здійсненна: зібрати 300 000 грн на підтримку “Сонячної майстерні”. Водночас, так ми зможемо також популяризувати проблему інклюзії .

  Благочинний аукціон відбудеться 16 грудня у Києві. Учасниками можуть стати усі охочі допомогти дітям з аутизмом та синдромом Дауна покращити свій потенціал та творчі можливості. Всі отримані кошти будуть передані “Сонячній майстерні” для облаштування центру та закупівлі необхідних для мистецтва інструментів та матеріалів.

  Підтримати ініціативу вирішило чимало усвідомлених брендів, компаній та організацій. Офіційними меценатами аукціону стануть Abramovych art, Victoria museum, CHEGO jewelry, художник Роман Мінін, художниця Анна Кострицька, Ксенія Кошкіна та інші. Вони передали спеціальні лоти для аукціону. Унікальним лотом стане картина, яку буде створено вже на самій події талановитою художницею Андріанкою Чухній. Коштовна камея, фотосесія, вечеря із відомими людьми та ще багато цінних придбань очікують на тих, хто вирішить підтримати благодійну ініціативу.  Статьи по теме