UA
RU

Благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні

Редагувати переклад
Гуманітарна допомога, пошук та доставка військової амуніції — із цими надважливими задачами від початку повномасштабного вторгнення вдало справляються волонтери, спеціальні фонди та держава. Не менш важливою під час війни є реабілітація усіх постраждалих від військової агресії росії — фізична та психологічна.

благодійний проєкт Понад усе

Благодійний проєкт «Понад усе» взяв на себе місію допомагати дітям і дорослим із відновленням. Кількість жертв, на жаль, зростає щодня, а реабілітація — понад 50% на шляху до видужання. Навіть після завершення бойових дій та нашої перемоги відновлення постраждалих буде потрібне ще довгий час. 

Фізичні вправи, масажі, робота зі спеціалістами різних профілів, вправи у воді, психологічна підтримка — обов’язкові етапи. Проєкт «Понад усе» допомагає з протезуванням, веде перемовини з українськими фахівцями та іноземними партнерами з Польщі.

Головна задача зараз — зібрати кошти для оплати лікарів, медикаментів, протезування та залучитися максимальною підтримкою. На утримання однієї людини за весь період лікування потрібно в середньому 2-3 тисячі доларів з проживанням, харчуванням, медикаментами та доглядом, а проходити реабілітацію може близько сотні людей одночасно.

До проєкту вже приєдналися Міжнародний благодійний фонд «Справедливість», «Українська спортивна клініка», «Resort Medical Park», професійні лікарі, психологи та реабілітологи. Пацієнтам зможуть робити гемодіаліз, МРТ, КТ, аналізи від мережі лабораторій, а клініка жіночого здоров’я буде надавати фізичну допомогу постраждалим від сексуального насилля. 

У команді «Понад усе» є пластичний хірург, який буде робити операції постраждалим від опіків та осколкових поранень обличчя. Долучилися також відомі спортсмени — Олександр Шовковський, Андрій Ярмоленко, Олександр Зінченко та багато інших.

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі на сайті за допомогою спеціальної форми. Також можна приєднатися до фінансової підтримки.

Читайте також: BURDA MEDIA UKRAINE ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО ГЛОБАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ООН 

Статьи по теме