UA
RU

#bookshelfy: Катерина Квіт, дизайнерка

Дизайнерка брендів Katerina Kvit і T.Mosca Катерина Квіт порівнює звичку читати зі звичкою займатися спортом: «Не дарма кажуть, що читання – це ідеальна гімнастика для розуму». Свою книжкову поличку вона показала нам, та розповіла про неї дещо більше.

дизайнерка Катерина Квіт

 

Книга, яка перевернула життя. «Есенціалізм. Шлях до простоти» письменника і психолога Грега МакКеон. Ця книга допомогла мені не тільки в роботі, але і в повсякденному житті.

Книга «старожил» на вашій поличці. «Чоловіки з Марса, жінки з Венери. Нова версія», Джона Грея. Я вважаю, її варто перечитувати раз в декілька років.

«Секрети мами, що висипається» Мелінди Блау

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: КАТЕРИНА КВІТ, ДИЗАЙНЕРКА

Книга з полички, яку б ви дуже хотіли, щоб було екранізовано. Чесно кажучи, мені не хочеться, щоб екранізували мої улюблені книги. Адже тоді літературний твір втрачає всю таємницю, немає простору для фантазії. Коли читаєш опис сукні, він ексклюзивно з’являється тільки у тебе в голові. Це зачаровує.

«Найдивніша» книга. Оскільки я не так давно стала мамою, у мене є кілька спеціалізованих книг, наприклад, одна з промовистою назвою «Секрети мами, що висипається» Мелінди Блау.

«Есенціалізм. Шлях до простоти» письменника і психолога Грега МакКеон

Книга, яку ви прочитали вже 10 разів і, не факт, що ще 10 разів не перечитаєте. У мене дуже багато колекційних книг про моду. Можу їх перечитувати і переглядати вічно.

Книга для «читця за викликом». (В фільмі «Чтиця» актриса Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися схожою послугою. Кого б ви викликали і що попросили почитати?) Попросила б Джоні Деппа прочитати мені крайній номер Marie Claire.

. «Чоловіки з Марса, жінки з Венери. Нова версія», Джона Грея

Яку книгу ви хотіли б додати на цю поличку? Книги про мистецтво: їх ніколи не буває забагато.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: АНТОН ПАНФІЛОВ, ЗАСНОВНИК ПОП-РОК ГУРТУ СLOUDLESS

 

Статьи по теме