UA
RU

#bookshelfy: Кирило Харитонцев, дизайнер бренду KIR KHARTLEY

Редагувати переклад
"На першому поверсі будинку, в якому я виріс, була бібліотека. Це було для мене особливе місце з таємничою атмосферою тиші і чарівним пилом історій, що оживали в моїй голові", - розповів про свої перші книжкові переживання Кирило Харитонцев, дизайнер бренду Kir Khartley, й радо прийняв запрошення стати героєм рубрики #bookshelfy від Marie Claire. 
#bookshelfy: Кирило Харитонцев, дизайнер бренду KIR KHARTLEY-Фото 1

Улюблена книга дитинства – збірка легенд Криму. Мою фантазію розбурхували то люди, застиглі в мовчанні кипарисів, то скам’янілі примари із скелястої долини. Книги для мене були можливістю подорожувати в часі, реальності і просторі. Мене не дивувала тиранія таргана з «Тарганище» Чуковського, або ж те, що море горить, і те що риби гасять його. А найулюбленіше – це часом жорстокі фантасмагорії Ганса Крістіана Андерсена. Згодом читання змінилося на слухання, я переключився на аудіо-книги та лекції. Адже моя робота пов’язана зі створенням чогось руками – і я обожнюю максимально корисно проводити свій час. Тож чому б не поєднати кілька процесів в один.

Книга, яка перевернула життя. У мене немає такої книги, але є ті, що впливають на життя своїм мотиваційним посилом, частіше це біографії. Олександр Маккуїн, Veruschka, Ельза Скіяпареллі. 

#bookshelfy: Кирило Харитонцев, дизайнер бренду KIR KHARTLEY-Фото 2

Найстаріша книжка на полиці. Раритетна книга «Повне зібрання творів», М.Ю.Лермонтов, 1912 року видання. До неї небезпечно доторкатися, і це дійсно гордість моєї бібліотеки.

Книга «для дорослих», що була найулюбленішою в дитинстві. Стівен Кінг «Воно», взагалі в дитинстві у нас було багато творів Стівена Кінга, але саме ця книга викликала у мене страх темряви, однак при цьому до неї завжди хотілося повертатися.

#bookshelfy: Кирило Харитонцев, дизайнер бренду KIR KHARTLEY-Фото 3

«Найдивніша» книга на поличці. «Енциклопедія тортур і страт» Брайена Лейна. Досить неочікувана книга за всіма параметрами, але зізнаюся, є у мене до цих тем делікатний інтерес. Також відмічу книгу «Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті» Генрі Кіссінджера. Люблю геополітику, і цікавлюся цією темою, звісно, в аматорському ключі.

Фото надав Кирило Харитонцев

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: КИРИЛО ХАРИТОНЦЕВ, ДИЗАЙНЕР БРЕНДУ KIR KHARTLEY 

 

Статьи по теме