UA
RU

#bookshelfy: Надії Кушнір, художниці-ілюстраторки, авторки Гуся

Редагувати переклад
Надія Кушнір – авторка того самого Гуся, героя мемів та пригод столичним метрополітеном. Нам було ну дуже цікаво поглянути на поличку людини, чий гумор невичерпний як, власне, і пригоди Гуся.

художница Гуся

«Тільки постійно читаючи ми можемо прожити певний досвід менш болюче, зробити для себе висновки або знайти для себе якусь віддушину», — переконана Надія. Читанням художниця захоплювалася з дитинства. А книжкові полички на сьогодні займають півквартири. Звичку читати вона порівняла б із…. звичкою чистити зуби, бо на її думку: «Книжки – це прямий спосіб гігієни нашого мислення та інтелекту».

Книга, яка перевернула життя. Таких книжок багато, але перша на думку спала книга Джека Лондона «Маленька хазяйка великого дому». Спочатку я дуже не хотіла її читати і буквально тричі змушувала себе, але коли я прочитала її від і до, то зрозуміла, що це просто колодязь чистих моральних переконань, розуміння життя, стосунків, бізнесу, справжньої любові і поваги до людей, що поруч. Якби всі її прочитали і зрозуміли, нам всім було б значно приємніше і краще жити.

Найстаріша книжка на полиці – «Миръ Животныхъ» Г.Г. Шуберта. Вона видана в 1901 році, і вже дуже затягана від постійного читання.

Книга «для дорослих», що була найулюбленішою в дитинстві. Була і досі є улюбленою серія книжок з ілюстраціями Бідструпа. Напевне, на них мій гумор і побудувався та виховався. Також я обожнювала О.Генрі, і досі однією з мрій є проілюструвати його.

книжная полка художника

Читайте також: АРГУМЕНТ: МИ ЗАПИТАЛИ ПРО ПІДСУМКИ РОКУ В ХУДОЖНИКІВ, ЯКІ СТВОРЮЮТЬ КАЛЕНДАРІ

Сама «дивна» книга на вашій поличці – «Очі», авторства Івани Хмельовської. Це польська книжка-картинка. У ній мало тексту, але вона супер дивна, це просто треба бачити! Також вона була переможцем Болонської виставки 2013 року у категорії «Фікшн», не дарма.

Книга, яку прочитала вже 10 разів і, не факт, що ще 10 разів не перечитаю – Айн Ренд «Чоловік, якого я купила». Це буквально історія із мого життя, і я часто її читаю, щоб знайти для себе якісь оправдання і відчуття того, що я все роблю правильно. Я прочитала всі інші твори Айн Ренд і саме цю книжку і конкретно це оповідання дуже довго шукала і таки знайшла в якомусь переході старе видання Фоліо цього твору.

Книга для «чтиці за викликом». (В фільмі «Чтиця» актриса Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися схожою послугою. Кого б ви викликали і що попросили почитати?) Як не дивно, але у мене таке було! У мене був дуже тяжкий період в житті, я не могла ні нормально їсти, ні спати, і взагалі не дуже уявляла, що мені далі робити. В той період часу у мене з’явився друг, я називала його Колихайком. Він дзвонив кожного вечора, читав мені всякі життєві історії, аж поки я не засну і так тривало можливо рік, а то й більше. Я не люблю аудіокниги, але від читача не відмовилася б. Читати можна будь що, але конкретної людини на місце читача наразі немає.

книжная полка

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: СОЛОМІЯ ВІТВІЦЬКА, ТЕЛЕВЕДУЧА

Книга, яку хотіла б додати на поличку. Моя книжкова полиця наполовину складається з кулінарних книжок, тому поповнила б я її саме книжкою Гестона Блюменталя. Для читання я купую зараз тільки електронні книжки, адже читати можу тільки коли вкладаю малого і світло вимкнене.

Статьи по теме