UA
RU

#bookshelfy: TVORCHI, креатори музики майбутнього

Редагувати переклад
Нещодавно креатори TVORCHI презентували кліп на танцювальний сингл “Віч-на-Віч”, в якому поєднали ретро-стиль 80-их та футуризм, а також реальний та віртуальний світи. А сьогодні музиканти розповіли в рубриці Marie Claire про свої книжкові світи. 

Книга, яку має прочитати кожен.

Андрій: Раджу прочитати “Магію” Ронда Берн. Книга нагадує людям прості істини про які ми, на жаль, часто забуваємо: бути вдячним, любити та насолоджуватися життям. Магія, так? (Усміхається.) 

Jeffery: «Щиголь» Донни Тартт — роман, який зачепив мене з перших сторінок. Це твір про сучасну Америку з дуже яскравими та колоритними персонажами, образ яких назавжди у моїй пам’яті. Кожен із них переживає безліч людських емоцій: втрату, одержимість, виживання і самовизначення. Власне, ця історія — суцільна загадка, яку з першого разу навряд чи вийде розгадати. 

Tvorchi 4

Найсвіжіша книга.

Андрій: Книга Зеді Сміт “Час свінгу”. Це оповідання про мультикультурне дорослішання дівчини, що стала об’єктом громадського та медійного цькування. Актуально сьогодні. 

Jeffery: “Маленьке життя” Хані Янагіхари — історія, яка дещо схожа на нашу з Андрієм. Четверо друзів шукають свій шлях у житті та переживають суцільні злети та падіння. Але завдяки дружбі та спільним прагненням, їм вдається утриматися на плаву та досягти значних успіхів.

Книга, яку прочитала вже 10 разів і, не факт, що ще 10 разів не перечитаю. 

Андрій: Чесно кажучи, я не маю звички перечитувати книги по декілька разів через відсутність часу. Але залюбки перечитав би “Місто, де мене немає”, там цікавий сюжет, який допомагає зняти стрес і відволіктися від буденних справ. 

Jeffery: “Personal effects” — дуже цікава книга, у якій немає жодного нудного моменту. Це стара історія Голлівуду, наповнена коханням, ревнощами та вбивствами. 

Tvorchi 7

Книга, яку хотів би додати на поличку. 

Андрій: Я поповнив би свою книжкову поличку книгою “Ноктюрни. П’ять історій про музику та смеркання” Ішіґуро Кадзуо.

Jeffery: Я вже давно цікавлюся українською літературою, тому хотів би прочитати одну зі збірок Ліни Костенко.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: НАТАЛІЯ АТАМАСЬ, НАУКОВИЦЯ, ОРНІТОЛОГИНЯ

Статьи по теме