Спецпроекты now:

Бренд жіночого одягу C.ICON присвятив нову коллекцію проблемам розвитку дітей-сиріт в УкраїніБренд жіночого одягу C.ICON присвятив нову коллекцію проблемам розвитку дітей-сиріт в УкраїніБренд жіночого одягу C.ICON присвятив нову коллекцію проблемам розвитку дітей-сиріт в УкраїніБренд жіночого одягу C.ICON присвятив нову коллекцію проблемам розвитку дітей-сиріт в УкраїніБренд жіночого одягу C.ICON присвятив нову коллекцію проблемам розвитку дітей-сиріт в Україні
Общество

Бренд жіночого одягу C.ICON присвятив нову коллекцію проблемам розвитку дітей-сиріт в Україні

«Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою!», - Оскар Вайльд. 

Благодійна колаборація українського бренду жіночого одягу C.ICON спільно з Єлизаветою Скічко-Юрушевою створена, щоб привернути увагу до проблеми розвитку та самореалізації дітей-сиріт в Україні.  

Разом вони розробили ідеальні жіночі жакети, які можна буде придбати онлайн або в шоурумі у місті Львові. Усі зібрані кошти будуть спрямовані у благодійний фонд Єлизавети Юрушевої «Обираємо майбутнє разом» на реалізацію освітньо-культурних програм у дитячих будинках України.

Даруймо щастя дітям. І ставаймо щасливі самі! Одягайте CHARITY JACKET з посмішкою, і не забувайте, що завдяки вам цей світ стає кращим!

  • красота
  • Карантин с Marie Claire
  • новый номер
  • Печатные версии журналов
  • MC ShopПонравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...