UA
RU

Запрацював чат-бот Армія+ для допомоги військовим та їхнім сім’ям

В Україні запустили новий чат-бот Армія+. Він створений для надання підтримки військовим, цивільним особам та їхнім сім’ям.

Запрацював чат-бот Армія+ для допомоги військовим та їхнім сім’ям-Фото 1

Міністерство оборони України запустило чат-бот Армія+. Він створений для надання підтримки військовим, цивільним особам та їхнім сім’ям. У чат-боті надається інформація про УБД, ВЛК, бронювання, рекрутинг та соціальні пільги для військових та їхніх сімей.

Чат-бот Армія+ доступний за посиланням. Він пропонує оперативні відповіді на широкий спектр запитань. Щоб скористуватися чат-ботом та отримати необхідну інформацію або консультацію, треба перейти за посиланням та вибрати відповідну категорію запитань.

Запрацював чат-бот Армія+ для допомоги військовим та їхнім сім’ям-Фото 2

Нагадаємо, що у березні в Україні запрацювала Єдина ветеранська лінія — гаряча лінія підтримки для ветеранів. Тут можна отримати психологічну підтримку. З’ясувати питання щодо лікування та реабілітації, підтвердження факту отримання поранення, житла. А також отримання грошової допомоги та компенсації, юридичних консультацій, соціальних пільг учасникам бойових дій, родинам загиблих і людям, які набули інвалідність внаслідок війни. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Vojtech Bruzek / Unsplash, Міністерство оборони України

Читайте також: ПОСВІДЧЕННЯ ВЕТЕРАНА ВЖЕ У ЗАСТОСУНКУ «ДІЯ»

Статьи по теме