UA
RU

Чоловік говорить: Андрій Гуцуляк, TVORCHI

Редагувати переклад

На Євробаченні-2023 в Ліверпулі Україну представлятиме гурт TVORCHI. Вітаємо з перемогою та пригадуємо інтерв’ю Андрій Гуцуляка для рубрики Marie Claire Ukraine.

Андрій – це музика гурту TVORCHI. Саунд-продюсинг – його пристрасть. Хоча за освітою він фармацевт, одного дня він зробив вибір на користь музики, і Україна таким чином дізналась про ще один справжній талант із Тернополя. Разом із Джеффрі Кенні артисти є TVORCHим майбутнім нашої музики та культури, що доводить їхнє стрімке зростання та визнання.

Чоловік говорить: Андрій Гуцуляк, TVORCHI-Фото 1

– Що для вас означає поняття «нова маскулінність»? Яким має бути «справжній чоловік»?

— Я вважаю, що справжній чоловік має бути мужнім, але при цьому не повинен боятися виражати свої емоції та в цілому самовиражатися, бути відповідальним, вміти приймати рішення. Дуже важливою є чоловіча мудрість та вміння захищати, ставити та досягати цілей, наявність власної думки. Класична маскулінність – це образ чоловіка, який стримує свої емоції й в будь-який ситуації має бути «мужнім» та не показувати своїх переживань. А нова маскулінність стирає цю межу й дозволяє чоловіку самовиражатися будь-яким способом, не втрачаючи при цьому свого характеру. Наприклад, чоловік може вдягнути щось рожеве, тому що просто хоче. Або ж фарбувати нігті, як роблять Post Malone чи A$AP Rocky.

– Які життєві уроки дали вам батьки?

— Перший урок, який мені дали батьки – це турбуватися про своїх близьких, своїх дітей. Під час мого дитинства ми дуже мало бачилися, тому що батьки працювали за кордоном для забезпечення мого якісного навчання. Повага до інших – це інша важлива річ, якої з самого дитинства мене навчили батьки. Це дуже базова, але необхідна якість кожної людини, з якої випливають інші: толерантність, ввічливість, прийняття.

Читайте також: МУЖЧИНА ГОВОРИТ: ТАНЦОР ИГОРЬ ГЕЛУНЕНКО

– У вас був поворотний момент, після якого можна поділити життя на «до» і «після»?

— Так, цей момент для мене – це реліз нашого першого синглу «Slow». До цього я займався музикою просто для себе, адже мені це подобалось, я це любив. А після рішення ділитися цією любов’ю з людьми все пішло по в гору – в моє життя прийшла надзвичайно велика кількість позитивних емоцій, незабутніх подорожей, вражень. Мене оточують класні люди, сім’я, друзі, яких я ціную і люблю. Я впевнений, що попереду на нас чекає ще дуже багато незабутніх моментів і пригод!

– Що найбільше вас драйвить: у житті, роботі, стосунках?

— Саме життя! Адже ти кожного дня можеш дізнаватись багато цікавих речей, і це заряджає неймовірно. А всі пригоди, моменти, які ти проживаєш, новий досвід – це і змушує рухатись вперед. В роботі мене драйвить відчуття на сцені й самовираження. А у стосунках це просто емоції, що ти відчуваєш поряд із людиною, які хочеться прожити разом ще і ще раз!

– Як вам здається, ви вже знайшли себе?

— Я знайшов себе в музиці. Вона – це вже не просто улюблене заняття, це суцільне задоволення, де я не помічаю плин часу. До цього пробував багато різних активностей: малював скетчі, танцював брейк, займався спортом, вивчав мови, але знайшов себе саме в музиці. Я обожнюю те, що роблю, це робить мене дуже щасливим!

Чоловік говорить: Андрій Гуцуляк, TVORCHI-Фото 2

– Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Я уявляю успіх як довгі сходи. Кожна маленька сходинка – це маленька ціль. А на вершині – глобальна мета, до якої ти підіймаєшся крок за кроком. І кожного разу, коли роблю крок по цій сходинці вверх, відчуваю, що все йде успішно, адже помаленьку я наближаюся до своєї великої мети. 

– Як виглядає ваш стандартний день?

— Оскільки зараз карантин, мій стандартний день такий: я прокидаюсь, п’ю зелений чай, залежить від настрою, з цукром чи без (усміхається), роблю легеньку зарядку і починаю писати музику. Скільки часу займає цей процес, залежить від багатьох причин: від натхнення, моєї залученості до процесу, іноді це може тривати 40 хв, а іноді весь день. Буває таке, що я забуваю поїсти й наче випадаю з реальності. А ще я люблю надихатися різними фановими відеороликами, це завжди розряджає і дозволяє «перемкнутись».

Чоловік говорить: Андрій Гуцуляк, TVORCHI-Фото 3

– Які якості в партнері для вас важливі?

— Розум, відвертість, харизматичність та сексуальність.

Читайте також: МУЖЧИНА ГОВОРИТ: ВЛАДИМИР ЯРОСЛАВСКИЙ

– Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

— Зі мною ніколи не опиниться людина, яка буде токсичною для мене. Тобто, коли я відчуваю негативні вібрації, навіть на енергетичному рівні, завершую будь-яке спілкування з такою людиною.

– Від чого б ви не відмовилися ні за що у світі?

— Від своїх близьких людей.

Статьи по теме