UA
RU

Чоловік говорить: Андрій Запорожець, фронтмен гурту SunSay

Редагувати переклад
Український ф’южн-фанк-регі гурт SunSay планує атмосферний теплий концерт на березі Дніпра 2 вересня на ЮБК. «Зараз зустріч з фанами вживу – це водночас свято і таїнство. Таке не можна пропускати, тому що ніколи не знаєш, коли зустрінемося наступного разу», – говорить Андрій. Напередодні концерту він відповів на питання рубрики Marie Claire.

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Справжній чоловік — людина вільна і відповідальна одночасно. Приймаючий самостійно рішення, але чуйний до оточуючих людей та подій.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Батьки показали мені якою не повинна бути сім’я. Дуже складно створити щось самому, не маючи прикладу. Позитивний момент в тому, що вони заохочували мої захоплення музикою і особливо не впливали на мій вибір друзів та занять. Дуже вдячний Мамі за книги, які вона мені з дитинства читала і за любов до поезії та естетики.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Напевно перші вдалі концерти дали мені зрозуміти, що я все таки — музикант і з тих пір, я так і не припиняю гастролі. Досвідів, повністю змінивших моє життя я не пригадаю…

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Я по-справжньому радію в колі однодумців. Коли утворюється творче поле людей і ми створюємо разом — це найпрекрасніше диво! У відносинах це глибоке взаєморозуміння, що базується на спільному переживанні єдності. В роботі це імпровізація, кмітливість і чуйність.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Ніхто не може повністю знайти себе, так як я «окремий» — річ ілюзорна, а я «космічний» — річ незбагненна. Процесс цього пошуку і є мета життя.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Успіх це коли ти можеш робити, те, що подобається і при цьому дозволити собі те, що необхідно. Успіх — це означає «встигнути» реалізуватися як учень-вчитель, дитина-батько, творець-со творець. А якщо все це в гармонії балансує, то це Великий успіх!

Як виглядає ваш стандартний день?

Прокинувся, 15 хвилин медитації, душ, руханка, сніданок … далі по різному в залежності від того, де я і чи є работа. Намагаюся співати кожен день, гуляти і по можливості сприймати щось красиве очима і вухами! Звичайно, є ще репетиції, саундчеки, переїзди і перельоти, спілкування з дуже різними людьми і безліч непередбачених обставин. Намагаюся закінчувати день медитаціями, де б я не був.

Які якості партнера для вас важливі?

Відносини між люблячими людьми це складне мистецтво. Я осягаю його поступово. Найважливіше — це відкритість, тотальна чесність і проявлені щирі почуття у вчинках з обох сторін. Загальні цілі та цінності важливі для тривалих відносин. Важливо приймати себе і щоб вас приймали без ілюзій і самообдурення. Самопізнання хороша основа для відносин. Бувають складні періоди, але кохані люди здатні розібратися і подолати разом труднощі, допомагаючи один одному. Сила — це єдність!

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Не підпускаю близько людей, які намагаються маніпулювати.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Я дозволяю собі те, що мені не шкодить.

Фото надала прес-служба

Читайте також: SMALL TALK: З УЧАСНИКАМИ ФОТОЯРМАРКУ PHOTO KYIV 2021 

Статьи по теме