UA
RU

Чоловік говорить: Антон Панфілов, засновник поп-рок гурту Сloudless

Редагувати переклад
Ви незнайомі з музикою Сloudless? Вам тільки так здається, ви заочно знайомі з творчістю гурту за музикою з сучасних українських серіалах та шоу. Антон Панфілов, засновник та один з учасників гурту відповів на запитання Marie Claire.

Антон Панфілов

Що для вас означає поняття «нова маскулінність»? Яким повинен бути «справжній чоловік»?

«Нова маскулінність» це нова концепція чоловіка у 21 столітті. Вона відображається у зовнішньому та внутрішньому. Але це про свободу дій, самовираження але не про застарілі кліше. В мене були неоднозначні думки що до такого прояву, але швидко зрозумів, що це голос стереотипів та консервативного виховання. Я вважаю, що «справжній чоловік» може буди будь- яким, не зважаючи на статус, орієнтацію та інше. Звісно, якщо це не протирічить закону, не шкодить та не є токсичним. Свобода вираження – це ж круто! Це те, за що краща частина людства бореться по цей день.

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Яким захоче. Так само, як і «справжня жінка».

Які життєві уроки дали вам батьки?

Чесність, справедливість, доброта. Це доволі утопічні принципи, але краще прагнути до них, ніж ігнорувати, погоджуючись з їхньою нежиттєздатністю в нашому світі.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Було кілька моментів пов’язаних з переїздами в іншу країну, розставаннями з людьми, певними етапами з групою. Але, мабуть, один з прикладів, коли життя глобально змінилося, це коли будучи підлітком я не дуже розумно вжив легкі наркотики з алкоголем, та з того дня в мене синдром деперсоналізації.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Подорожі. Подорожі з моєю половинкою, або окремо з братом. Особливо, коли береш авто на прокат та сам обираєш маршрути. Коли, у будь-який момент, можна повернути в напрямку будь-якої найближчої країни, змінити всі свої плані, які залежать тільки від тебе. Почуваєш необмежену свободу, яка просто розриває всі внутрішні утиски та сумніви. Найяскравіший приклад, це коли ми з братом проїхали 2000 кілометрів по Італії і Франції. Правда, тоді я так і не зміг переконати його раптово повернути в сторону Андорри, коли повертали з Лазурного Берегу Франції.

В роботі все більш стандартно. Досягнення, нові виклики та перемога над ними. Таке, людське. Наприклад, останні релізи Cloudless набирають такі оберти, яки не стоять і половини попередніх досягнень цілих альбомів. Коли пісні та кліпи ротируються у 199 містах та у в десятці країн. Тепер хочеться конвертувати зацікавленність аудиторії в концерти та тури. Насправді, саме концерти та поїздки розбурхують, драйвують та надихають найбільше.

Антон Панфилов

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ДАНА ПАВЛИЧКО, ВИДАВЧИНЯ

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Напевно, ні. Мені здається, я тільки почав вчитися по-справжньому розуміти себе та оточуючих людей. Дякую життєвим урокам та моєму психологу. Цікаво, а взагалі реально знайти себе? Адже сьогодні тобі подобається, що відбувається з тобою, а завтра вже прагнеш до нового. Напевно, на таке питання я відповів би в стилі самурая: важливий шлях, а не мета.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Десять років тому я б видповів щось про гроші, кількість запитів до співпраці та інше. Наразі ці критерії зрушились на кілька позицій. Згодом виявилося, що важливо відчувати себе на своєму місці і бути впевненим, що «все правильно зробив». Відчувати задоволення і не відчувати дискомфорту від результату.

Як виглядає ваш стандартний день?

Візьмемо період в 2020 році. Мій стандартний день після участі гурту у нацвідборі на Євробачення (це були дуже нестандартні часи), та у продовж пандемії, наразі спокійний. Поки можу дозволити, прокидаюсь о 10:00 (коли немає раноквих етерів на радіо), душ, кава, робочі завдання. Інколи Cyberpunk на PlayStation. Епізодично репетиції та ще рідше студійна робота. Але, буквально три тижні тому ми з гуртом заснували свою студію і, сподіваюсь, відтеперь половина мого стандартного дня буде відбуватися там.

Які якості партнера для вас важливі?

На це питання, нарешті, можу відповісти ємко і точно. Це бути на одній хвилі. Коли розумієш один одного з півслова. Коли співпадають смаки. Співпадають життєві принципи. Коли не набридаєш один одному роками. Коли ваші ритми співпадають не тільки в ліжку. Решта вирішується у компромісах та в роботі над стосунками, коли на одній хвилі.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Брехун, токсичний, зрадник, злочинець, вбивця. Якщо це можна було б «прочитати» по людині, напевно, коло звузилося до одиниць. Можливо, для когось у цей список потрапив би і я.

Фото надані прес-службою.

Читайте також: #BOOKSHELFY: СЕРГІЯ МАРТИНЮКА, ЛІДЕРА ГУРТУ «ФІОЛЕТ», ПИСЬМЕННИКА