UA
RU

Чоловік говорить: Богдан Юсипчук, актор

Редагувати переклад

Богдан Юсипчук – телеведучий, амбасадор світових брендів в Україні, а ще харизматичний актор. Спеціально для рубрики Marie Claire він відповів на наші запитання, напередодні прем’єри комедії «Нереальний КОПець», де зіграв головну роль.

телеведучий Юсипчук Богдан

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Це повинен кожен чоловік вирішити сам для себе. Немає універсальної формули. Але я точно знаю, які якості повинні бути в кожного. Неважливо в якому статусі він перебуває і в якій країні. І чим швидше він набуде цих якостей, тим краще для нього, його половинки, сім‘ї та оточуючих. Отже: брати на себе відповідальність, бути людиною слова і діла, вміти завжди і за будь-яких умов забезпечити свою родину, бути хорошим коханцем і вірним другом, мати правильне оточення.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Якщо я почну перераховувати всі життєві уроки, які дали мені батьки, це буде дуууже довга історія… Але повірте, вони дали мені правильне виховання. Я виріс не підлою і не корисливою людиною, я не йду по головах заради цілі. Я вмію дружити, не вмію зраджувати. На мене можна покластися. Все інше я корегую в ту чи іншу сторону.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Таких моментів на сьогодні вже було два. Перший — коли переїхав з провінційного містечка Косів на Івано-Франківщині до Києва і тупив до театрального вузу. Другий — коли виграв світовий конкурс краси для чоловіків, що дало якісний поштовх моїй кар’єрі, я почав активно зніматися та працювати телеведучим.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Момент, коли ти бачиш результат своїх дій. Коли ти робиш…робиш…робиш…і в якийсь момент все це з’єднується в одній точці. Все, до чого ти прикладав максимум зусиль, раптом вистрілює! Це фантастичне відчуття.

Богдан Юсипчук

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ІРИНА ДЖУС (DZHUS)

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Ні. І поки не хочу остаточно знаходити. Не цікаво. Я — вічний студент. Ніколи не перестану вчитися, рухатися, досягати. Рух — це життя. Рух — це результати. Коли мені буде здаватися нібито я «знайшов себе» — впевнений, це буде тільки початок нового шляху.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Які люди з тобою спілкуються, і чому вони це роблять. Ну і звичайно, наскільки людина живе відносно того, що хоче. Не можна назвати успішною людину, яка хоче три рази в рік подорожувати, а в результаті в кращому випадку їде один раз влітку на рибалку. Він і сам себе успішним не назве. Як не крути — тут тему грошей упустити неможливо. Вона теж є мірилом успіху.

Як виглядає ваш стандартний день?

В мене кожен день нестандартний (усміхається). Зйомки в фільмах, серіалах, програмі “ЖВЛ” на 1+1, участь у телепроєктах, інтерв‘ю для журналів чи онлайн-видань, спортзал, ділові зустрічі, рекламні прояви, колаборації,і співпраця в Інстаграмі. Окрім того, я зайшов у чотири бізнес-проєкти в якості партнера. І ще маю свій бізнес-проєкт. Тому кожен день різний, не схожий на інший. Інколи немає часу почитати книгу чи подивитися гарний фільм. А ось спортзал намагаюся не пропускати. Фізична форма — частина моєї професії.

Які дівочі якості для вас важливі?

На перше місце поставлю цнотливість. Для мене це поняття включає в себе багато якостей. Звичайно, важливо, щоб дівчина слідкувала за собою. А ще, щоб в неї були правильні життєві цінності. Зараз все перевернуто з ніг на голову. На жаль, таких дівчат мало, але вони є. На такій я і одружусь, коли зустріну.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Підла. Хитра. Корислива. Нещира. Брехлива. Як тільки «просікаю» хоч одну з цих якостей — одразу мінусую таку людину зі свого життя. Навіть не пояснюючи, чому. Це її проблеми. І мене вони ніяк не стосуються. Якщо вона запитає — скажу. В іншому випадку не буду гаяти на неї свій час.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Від холостяцького життя. Але прийде ця хвилина, я знаю точно. І мені треба бути готовим для неї, щоб не жалкувати. От власне і готуюся. Мені вже не 20 років, тому це може статися будь-коли. А можливо саме та, єдина, зараз читає це інтерв’ю? Треба бути готовим…

Фото надані прес-службою

Читайте також: КУДИ ПІТИ В БУДНІ: 1-5 БЕРЕЗНЯ

 

Статьи по теме