UA
RU

Чоловік говорить: Семен Горов, режисер

Сьогодні, 26 лютого, Семен Горов, відомий український режисер театру, кіно та телебачення, святкує своє 50-річчя. Відомий своїми мюзиклами «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Шалений день, або Одруження Фігаро», «Сорочинська ярмарка», «Пригоди Вєрки Сердючки», а також кліпмейкер близько 400 відеоробіт для топових виконавців України та СНД. На честь особистого ювілею та 25-річчя творчої діяльності Семен розповів Marie Claire про своє ставлення до маскулінності, успіху та табу.

Семен Горов
 

Що для вас означає поняття «нова маскулінність»? Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Я думаю, що все нове — добре забуте старе. Чоловік, як і раніше, повинен бути кмітливим, сміливим, сильним, дотепним, талановитим, добрим. Але до цього коктейлю потрібно додати ще терпимість, вміння поставити себе на місце інших і усвідомлення того, що чоловік — це один з численних видів життя на землі. Не більше, і не менше.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Що ми всі помремо. Що є люди, яким ти небайдужий, на подив. Що ми не помремо ніколи і продовжимо жити у своїх дітях.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

Так. Цей момент відбувається прямо зараз.

Що найбільше вас драйвить: у житті, роботі, відносинах?

У житті — хороша музика, приємна компанія, красивий вид, та й просто саме життя. Люб’язно надана можливість жити. У роботі — нові теми, нові думки, можливість творити. У відносинах мене бадьорить гра, гра, гра.

режиссер Семен Горов

Читайте також: КИНОМАРАФОН: МИР ВОНГА КАРВАЯ

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

У пошуку себе я використовую інстинкти, намагаюся по запахам, відчуттям, по невиразним припущенням намацувати шлях до самого себе.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Для мене успішні ті люди, які володіють дивовижною можливістю робити те, що хочеться їм. І при цьому вони можуть бути впевнені у тому, що це сподобається оточуючим.

Як виглядає ваш стандартний день?

Мій сьогоднішній день — я прокидаюся близько 8-ої ранку, снідаю, випиваю чашечку кави з сигаретою. Дивлюся пошту і месенджери, відповідаю. Плаваю, якщо є сезонна можливість, приймаю сонячні ванни. Працюю, пишу, телефоную, розмовляю, зустрічаюся. Обідаю ближче до 14:00. Гадаю перевагу в цей час доби середземноморські кухні. Після обіду відповідаю на запитання журналу Marie Claire. Потім знову працюю. Вечеряю. Присвячую час моїй сім’ї. Граю з друзями у настільні ігри. Перед сном дивлюся хороший фільм або дурнувату телепередачу.

Які якості в партнері для вас важливі?

Надійність, почуття гумору, внутрішня краса, здатність радіти справжньому і мріяти про майбутнє.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Яка не володіє якостями, перерахованими вище.

Від чого б ви не відмовилися ні за що на світі?

Від свободи, від любові, від надії, від віри. Від життя.

Фото надані прес-службою

Читайте також: КУДИ ПІТИ НА ВИХІДНИХ В КИЄВІ: 27-28 ЛЮТОГО

Статьи по теме