UA
  RU

  Чоловік говорить: Серж Смолін, дизайнер

  Редагувати переклад
  Серж Смолін — топовий український дизайнер, засновник бренду чоловічого одягу IDoL. Серж — творець, який не боїться розмивати межі гендерності у модній індустрії. А ще Серж відомий своїми постійними експериментами з форматом. Так, нещодавно Смолін розробив та представив ексклюзивну колекцію форми для екіпажу бізнес-авіації. І навіть сам взяв участь у зйомці кампейну, примірявши форму пілота. Сьогодні ми поговорили із Сержем про нову маскулінність, успіх та стосунки з людьми, що його оточують.

  Серж Смолін
   

  Що для вас означає поняття «нова маскулінність»? Яким повинен бути «справжній чоловік»?

  Для мене взагалі новина про існування «нової маскулінності». Точно так само, як і нізвідки взялися терміни «метросексуал» чи «лісоруб», і кудись поділися. Мені здається, народ дуже любить нові слівця, а спеціально навчені люди їх штампують і вигадують для них визначення і характеристики. І що означає справжній чоловік…? Це означає, що є несправжній…? Просто всі люди різні, і в цьому краса. Ми не роботи. Ми всі наділені якимось набором індивідуальних якостей, які комусь можуть подобатися, а комусь — ні. Таким чином і знаходяться половинки кожній людині. Звичайно, є багато розбитих половинок через те, що вони не хочуть змінюватися та підлаштовуватися у непринципових питаннях. Але це і називається досвід.

  Які життєві уроки задали вам батьки?

  Мої батьки нереально круті! Нас, дітей, у сім’ї троє, і батьки зараз насолоджуються тим, як ми спілкуємося і допомагаємо один одному. Ми регулярно тримаємо зв’язок і бачимося. Тобто наші відносини налаштовані на камертон творчості. Мама і тато запрограмували нас на це ще з самого початку, як тільки вони створили сім’ю.

  У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

  Думаю, ні.

  Що найбільше вас драйвить: у житті, роботі, відносинах?

  Люди.

  Як вам здається, ви вже знайшли себе?

  Ще коли навчався у школі. І до сих пір не звернув зі свого шляху. Я протягом усього свого життя займаюся улюбленою справою, і вона мене пре!

  Серж Смолин

  Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: СЕМЕН ГОРОВ, РЕЖИСЕР

  Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

  Коли всередині душі ти здатний відчувати задоволення — це успіх.

  Як виглядає ваш стандартний день?

  Дім — робота — вечірки — дім.

  Які якості в партнері для вас важливі?

  Все що є — все моє! І мені з цим жити.

  Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

  Безпардонна.

  Від чого ви не відмовилися б ні за що на світі?

  На цьому світі людині потрібно все! Але це не критерій щастя.

  Фото надані прес-службою

  Читайте також: КАРТА ПАМ’ЯТІ: ІЛЛЯ ЧИЧКАН, ХУДОЖНИК

  Статьи по теме