Чоловік говорить: Sysuev, R&B-виконавець

"Blue-eyed Soul" - так себе як творчу одиницю характеризує артист Sysuev. Свою музику він характеризує, як музику поза часом, якій він додав танцювального вайбу та модного звучання, запросивши до співпраці одного з кращих бітмейкерів Великобританії - XVR BLCK. Артист радо відповів на запитання рубрики Marie Claire.

Sysuev 7

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Справжнім є той чоловік, хто реалізував себе в улюбленій справі життя, у сім’ї, у людях, яких він любить і за яких несе відповідальність. Він розраховує тільки на себе, він самодостатній, сприймає себе таким, яким він є (з певною часткою самоіронії). Важливо й те, щоб у його житті було кохання, щоб він сприймав себе, як сильного чоловіка, щоб він любив життя. Він точно знає, що жінка – така ж людина, тільки краща (усміхається). До того ж, справжній чоловік – той, хто сам себе відчуває справжнім, успішним, реалізованим.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Перш за все, вони були і залишаються для мене взірцем доброти, порядності і чесності. Вони завжди кохали і дбали одне про одного, були у цьому для мене прикладом. Батьки підтримували мої захоплення, подарували прекрасний музичний смак і любов до баскетболу. Також вони привчили мене до дисципліни, відповідального відношення до усіх справ, до того, що сім’я – найголовніше у житті. Тато вчив оцінювати себе об’єктивно і адекватно, додаючи трохи самоіронії. Адже він спостерігав за моїми першими музичними успіхами, і завдяки його вихованню, у мене відразу ж зникли перші прояви зіркової хвороби. Готував мене до різних злетів і падінь, які 100% будуть у житті будь-якого артиста, музиканта. Я йому дуже вдячний за це.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Було таке. Я жив і навчався у Кривому Розі до 21 року. Взагалі не планував серйозно займатись музикою, навіть не думав про переїзд до Києва. На останньому курсі університету я пішов на практику в УБОП, у відділ по боротьбі з корупцією. Я йшов на диплом з відзнакою, цьому заздрили деякі одногрупники. Одного дня цей відділ провокував нашу викладачку на отриманні хабаря, і мої заздрісники швиденько усім повідомили, що цю операцію провів я, хоча звісно, жодного відношення до неї не мав. Від мене тоді відвернулися майже всі приятелі. Життя стало нестерпним. І я просто зібрав речі і переїхав до Києва, по суті в нікуди. Буквально через два роки у мене був великий виступ у Кривому Розі. Ці одногрупники зайшли за куліси, щоб привітатися. Вони сказали, що знайшовся справжній провокатор хабаря і що вони вибачаються переді мною. Я ж відповів, що дуже їм вдячний за те, що вони зробили (усміхається). Адже в іншому випадку, я залишився б у Кривому Розі і навряд би досяг музичних успіхів та в усьому іншому.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Не відкладаю життя на завтра. У мене ніколи не буває першого числа. Завтра ніколи не настає – завжди приходить сьогодні. Час – це матеріал, з якого створене наше життя. Саме тому я так поспішаю говорити, робити, діяти. У цьому й полягає моя мотивація і драйв щодня. Для мене важливо відчувати інтерес до усього, що відбувається, постійно оновлюватися з точки зору цілей, завдань і тих результатів, яких хочеш добитися. Я не заздрю успіхам інших артистів. Їх успіхи мене також драйвять розвиватися, щоб не пасти задніх.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Мене драйвить сам пошук – це так мотивує щодня. У студії я постійно у пошуках нових музичних ідей, форм, жанрів, цікавих комбінацій. Завдяки цьому музичні релізи, кліпи не схожі один на одний, і це круто. Я дійсно знаходжу себе, але щодня по різному (усміхається). Творчий розвиток вимагає постійної роботи над собою, іншого шляху немає. Треба робити те, що любиш, і ніколи не відступати.

Sysuev 4

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ALLOISE, СПІВАЧКА, АВТОРКА ПРОЄКТУ VCHASNO

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Я не вимірюю успіх у цифрах, у грошах. Успіх полягає у тому, чи любите ви те, що робите, чи вмієте ви створювати саме власний унікальний шлях в усьому, чи можете легко долати перепони, чи в змозі ви мотивувати інших, чи викликаєте у них ентузіазм, чи звертаються вони до вас за порадою, за допомогою. Якщо завдяки вам люди стають кращими, у них з’являється бажання розвиватися, йти далі – це справжній успіх.

Як виглядає ваш стандартний день?

Я рано прокидаюсь, трохи випиваю свого улюбленого масла чорного кмину (це мій ранішній ритуал, раджу всім), смачно снідаю, потім зустрічі, інтерв’ю, обговорення різних проектів, студія і нові пісні. Пообіді — спортивні активності. Якщо не заплановано виступ, вечір проводжу з друзями або іду у гості до батьків.

Які якості партнера для вас важливі?

Звісно, я люблю очима (усміхається). Проте жіноча краса — це не стільки про те, як вона виглядає зовні, а більше про те, що вона собою уявляє. Хочеться бачити поруч із собою ту, яка не тільки працює над своєю зовнішністю, а є ніжною, щирою, справжньою. У неї прекрасне почуття гумору, вона не відноситься до життя надто серйозно. Вона розумна. Розмови з розумною жінкою так заводять — з тою, яка знає багато про світ навколо, яка прагне зробити його кращим. Чи не кожне рішення в життя можна прийняти, не замислюючись, а коли відчуваєш себе невпевнено, особливо корисно, якщо поруч є та, яка допоможе прийняти вірне рішення. Для цього не потрібна ступінь Гарварду — тільки інтелект, здатність мислити, підтримувати і розуміти.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

У музичній кар’єрі я ніколи не підпускав до себе людей, які постійно ниють, що нічого не вийде, шукають приводи, щоб виправдати свої невдачі, не хочуть розвиватися. Такі люди повністю поглинають вашу енергію. Треба просто відкинути усе непотрібне і залишити необхідне. Наприклад, якщо ви ніколи не відчуваєте на собі ефект критики, легкого засудження та іронії, то ви багато чого не зрозумієте, і не зможете якісно розвивати музичну кар’єру. Потрібно пройти усі обов’язкові етапи, події, в яких ви повинні отримати необхідний досвід. Вірно говорив Ф.Ніцше: «Не бійтеся когось втратити. Ви не втратите того, хто потрібен вам по життю. Втрачаються саме ті, хто посланий вам для досвіду. Залишаються ті, хто посланий вам долею».

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Я би не зміг відмовитись від життя, від любові близьких мені людей, від музики. Життя настільки прекрасне й дивовижне, у ньому стільки всього гарного і світлого. Тому не варто відмовлятися від того, що дарує щастя, якщо це звісно не шкодить тобі і оточуючим.

Фото надані прес-службою

Чиатйте також: #BOOKSHELFY: СЕРГІЯ МАРТИНЮКА, ЛІДЕРА ГУРТУ «ФІОЛЕТ», ПИСЬМЕННИКА

Статьи по теме