Чоловік говорить: Євгеній Янович, актор

Студія «Мамахохотала» презентувала соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків», в якому Євгеній Янович є автором ідеї та шоуранером. Ми поговорили з Євгенієм, співзасновником та актором студії: що він вважає своїми головними життєвими уроками, якими критеріями вимірює успіх та яких людей ніколи не буде поруч із ним
Євген Янович 3

Що для вас означає поняття «нова маскулінність»? Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Як на мене, наше суспільство потрохи приходить до розуміння, що єдиною ознакою маскулінності має лишитися повага. Власне, з жінками така ж ситуація. Немає чогось правильного та об‘єктивного. Для мене справжній чоловік – це той, хто поважає себе, в першу чергу, навколишній світ та розуміє свої та чужі кордони.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Власне, те, про що я говорив раніше. Головне – це повага. Це точно те, що привилося мені від батьків. І не словами, а діями. Я бачив модель поведінки батька, мами й просто розумів, що це ок. Вдячний їм безмежно.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Мабуть, це звучатиме дивно, але він був ще у початковій школі. Я вдарив дівчинку. При тому, що насильства у моєму оточенні ніде не було. Але після цього вчинку, я чітко зрозумів, що я ніколи не підніму руку на жінку. Та й на чоловіка теж. Насильство – це те, що неприпустимо для мене взагалі. До речі, це одна з тем, яку я розкрив у нашому проєкті «Країна сонячних зайчиків». Обов’язково раджу глянути кожному, аби усвідомити наслідки такої поведінки. Як з точки зору аб’юзера, так і жертви.

Читайте также: ПОДАРКИ НА ВЕСЬ ГОД

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, відносинах?

Ідея. Вона завжди драйвить, чого б не стосувалась. Гарна ідея може дати сил і на реалізацію. Як і люди. Я також надихаюся людьми, їхніми вчинками та ставленням до різних ситуацій. Знання того, що навколо круті люди дуже гріє та надихає. Власне, щось схоже у нас вийшло з проєктом «Країна сонячних зайчиків». Крута ідея, чудові люди – і ми змогли зняти величезний проєкт з 12 короткометражок та 12 інтерв’ю за пів року. Повірте, це було б непідйомна задача без двох названих мною критеріїв.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Не знаю. Думаю, я даватиму відповідь на таке питання до кінця життя. Ми живемо один сценарій і неможливо відповісти, чи в альтернативних варіаціях я б «знайшов себе» більше чи менше. Але мені точно подобається та реальність, у якій я зараз знаходжуся.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Точно не математичними. Це не те, що можна обсантиметрити. І все залежить від того, що ми беремо за успіх. Найвідоміша блондинка в історії – Мерлін Монро була неймовірно успішною та відомою, але купу разів намагалася покінчити з життям і не мала сім’ї. А, наприклад, умовна Марія з Житомира має щасливий шлюб, дітей та люблячого чоловіка, проте не має гарної кар’єри. Що з цього успіх? Я не знаю. У кожного – це внутрішнє відчуття, тому суб’єктивне.

Як виглядає ваш стандартний день?

Прокидаюся о 8 ранку. Зарядка. Душ. Декілька годин роботи над новими проєктами. Можливий денний сон або залипання в соціальних мережах. Читання. Час із коханою, друзями. Душ. Сон не пізніше 00:00. Якщо це знімальний період – між першим та другим «душ» буде лише робота.

Які якості в партнері для вас важливі?

Вміння приймати мене таким, як я є. Ну, і почуття гумору. Можна навіть дурнувате, але головне – наявність.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Агресивна, зверхня та байдужа.

Від чого б ви не відмовилися ні за що на світі?

Від келиха вина на узбережжі Адріатичного моря в Італії. Ну, і маминого м’яса по-французьки.

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также