UA
RU

Режисер Даріус Мардер та актор Міша Коллінз приїхали у Київ, щоб підтримати Україну

Редагувати переклад

Зірки кіно підтримують Україну. У Київ приїхали режисер Даріус Мардер, відомий за стрічкою «Звук металу», та амбасадор United24, актор Міша Коллінз.

Режисер Даріус Мардер та актор Міша Коллінз приїхали у Київ, щоб підтримати Україну-Фото 1

Американський режисер Даріус Мардер приїхав у Київ. Це його перший візит у столицю України. Даріус Мардер відомий за фільмом «Звук металу». Стрічка отримала шість номінацій на «Оскар», включно з номінацією «Кращий фільм», і здобула перемогу у двох. Разом з Даріусом Мардером приїхав й актор Міша Коллінз. Він — зірка фільму «Прерване життя» та серіалів «Спадщина», «Усі жінки — відьми», «CSI: Місце злочину», «Швидка допомога», «Частини тіла». Найбільш популярна акторська робота Коллінза — роль янгола Кастіеля у серіалі «Надприродне». 

Режисер Даріус Мардер та актор Міша Коллінз приїхали у Київ, щоб підтримати Україну-Фото 2

Минулого року Міша Коллінз став амбасадором фандрейзингової платформи United24. Актор підтримав напрям «Гуманітарне розмінування». Наразі він збирає кошти на піротехнічну машину для розмінування.

«На деокупованих територіях знаходять протитанкові та протипіхотні міни, міни-пастки, розтяжки, касетні боєприпаси, нездетоновані снаряди. Смертоносна вибухівка може ховатись у побутових речах, дитячих іграшках, в будинках, дитсадочках, на дитячих майданчиках, у полі, лісі та парку», — зазначають у United24.

Режисер Даріус Мардер та актор Міша Коллінз приїхали у Київ, щоб підтримати Україну-Фото 3

Ціль збору — 450 000 доларів. На ці кошти придбають багатофункціональну піротехнічну машину для саперів. Вона допоможе розміновувати землі. А також транспортувати вибухонебезпечні предмети та речовини до місця їх ліквідації. Серед усіх, хто зробить внесок від 24 доларів, Міша розіграє призи. Це тренч та 5 краваток — як у його героя у серіалі «Надприродне». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Darius Marder, Instagram / Misha Collins, United24

Читайте також: «ДОБРО МАЄ ПЕРЕМАГАТИ ЗЛО, А СВІТЛО — ТЕМРЯВУ»: МАРК ГЕМІЛЛ ПІДТРИМАВ УКРАЇНУ У ДЕНЬ «ЗОРЯНИХ ВІЙН»

Статьи по теме