UA
RU

Розслідувачі BBC виявили, що при виготовленні відомих парфумів використовується дитяча праця

При виготовленні відомих парфумів використовується дитяча праця. Про це йдеться у матеріалі журналістів-розслідувачів BBC. 

Розслідувачі BBC виявили, що при виготовленні відомих парфумів використовується дитяча праця-Фото 1

Журналісти-розслідувачі BBC опублікували матеріал, в якому йдеться про те, як діти збирають жасмин для виробників елітних парфумів. Зйомки проходили у Єгипті, де вирощують один із найпопулярніших парфюмерних компонентів — жасмин. 

«Діти працюють у небезпечних умовах всю ніч. Збирачі часто заробляють лише долар на день. Водночас гіганти парфюмерної промисловості отримують величезні прибутки. Більше половини світових запасів жасмину виробляється в Єгипті. І ця історія розкриває справжню ціну людини за цю дорогу квітку. Вона вважається одним із найцінніших інгредієнтів, що входять до складу деяких найвідоміших у світі парфумів. Міжнародні бренди, які використовують єгипетський жасмин у своїх парфумах, стверджують, що дотримуються нульової терпимості до дитячої праці в усіх ланцюгах поставок. Але BBC може сказати, що під час сезону збору врожаю жасмину 2023 року на жасминових полях працювали діти. Деяким дітям було п’ять років. Потім цей жасмин постачали світовим брендам через фабрики в Єгипті», — наголошують автори. 

Журналісти з’ясували, що ця сировина використовується при виготовленні парфумів Lancôme і Aerin Beauty. Зокрема йдеться про аромати Idôle L’Intense від Lancôme та Ikat Jasmine і Limone Di Sicilia від Aerin Beauty. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: chandra sekhar / Unsplash

Читайте також: ЯК ВЛАДНАТИ СКАНДАЛ: БРЕНД BALENCIAGA СТАВ ПАРТНЕРОМ НАЦІОНАЛЬНОГО ДИТЯЧОГО АЛЬЯНСУ

Статьи по теме