UA
RU

До 10-ї річниці Революції Гідності відкрилася виставка «Майдан. Аркан» 

Редагувати переклад

До 10-ї річниці Революції Гідності в галереї протестного мистецтва Музею Майдану відкрилася художня виставка «Майдан. Аркан».

виставка "Майдан. Аркан" Музей Майдану

В галереї протестного мистецтва Музею Майдану відкрилася художня виставка «Майдан. Аркан». Виставку присвячено 10-ій річниці Революції Гідності. Тут представлена серія робіт Мар’яна Луніва:

виставка "Майдан. Аркан" Музей Майдану

«Виставка присвячена всім, хто стояв на Майдані пліч-о-пліч. Ці люди тоді, як в гуцульському танці «Аркан», рухалися в одному напрямку, їхні серця билися в унісон, а нині вони взяли на себе відповідальність за країну. У картинах — глибокі роздуми про збереження єдності, відповідальність за себе, побратимів, майбутнє, взаємоповагу та довіру на рівні громад, націй, держав». 

виставка "Майдан. Аркан" Музей Майдану

Mар’ян Лунів — живописець, графік та дизайнер. Його роботи були представлені на багатьох персональних й колективних виставках в Україні й за кордоном. Лунів — автор, співавтор і активний учасник соціально-значущих мистецьких проєктів в Україні, Європі та США. 

виставка "Майдан. Аркан" Музей Майдану

Також під час відкриття виставки «Майдан. Аркан» відбулась презентація книги про Майдан американських авторок Джесіки Жихович, Софії Вілсон та Емілі Ченнел-Джастіс.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики України

Читайте також: ДБР ЗАВЕРШИЛО РОЗСЛІДУВАННЯ НАЙБІЛЬШОЇ СПРАВИ МАЙДАНУ — РОЗСТРІЛУ «НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

Статьи по теме