UA
RU

До Прайд-місяця FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+ кінофестивалем «Сонячний Зайчик»

Редагувати переклад
Український бренд FROLOV став офіційним партером «Сонячного зайчика» (SUNNY BUNNY), першого українського кінофестивалю ЛҐБТІК+ тематики, що пройде 22-28 червня в Києві.

До Прайд-місяця FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+ кінофестивалем «Сонячний Зайчик»-Фото 1

Протягом 20 років «Сонячний зайчик» був ЛҐБТІК+ програмою Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Відтепер він стає окремим масштабним та першим в Україні ЛҐБТІК+ кінофестивалем.

У рамках партнерства, FROLOV випустить два особливі дизайни сердець на футболках FROLOVHEART. Одне серце створене у кольорі ЛҐБТІК+ прапору, а інше матиме дзеркальний ефект. Весь прибуток від їх продажу буде передано на підтримку та розвиток кінофестивалю.

Також бренд готує окремий аксесуар — це дзеркальні «пальчики», вперше випущені до 20-річчя програми SUNNY BUNNY. Цьогоріч пускати власні сонячні зайчики можна буде в пальчиках з оновленими кольорами.

«Ми співпрацювали з «Сонячним Зайчиком» в рамках «Молодості» у 2021 році й щасливі анонсувати наше партнерство саме на початку Pride-місяця. Для нас надважливо підтримувати дискурс про права людини й ми пишаємося, що в Україні тепер є власний ЛҐБТІК+ кінофестиваль, який ми підтримуємо», — Іван Фролов.

До Прайд-місяця FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+ кінофестивалем «Сонячний Зайчик»-Фото 2

До Прайд-місяця FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+ кінофестивалем «Сонячний Зайчик»-Фото 3

Читайте також: НОВІ СУЧАСНІ ФІЛЬМИ ТА СЕРІАЛИ ЛГБТ+ ТЕМАТИКИ: КІНО ДАЙДЖЕСТ ОЛЕКСІЯ ГЛАДУШЕВСЬКОГО 

Статьи по теме