UA
  RU

  Female Factor – платформа для працевлаштування жінок у воєнний час

  Для українок, які в пошуках постійної чи тимчасової роботи.


  В цей складний для нас час, жінкам потрібна підтримка, в тому числі з працевлаштуванням.

  Female Factor – платформа для працевлаштування жінок у воєнний час-Фото 1


  Зараз українки стали надзвичайно вразливою категорією населення: по-перше, вони є біженками, по-друге, без фінансової та психологічної підтримки. Female Factor – платформа, яка спеціалізується на вакансіях для жінок в інклюзивних компаніях. При чому, тут зібрані не “класичні” жіночі професії, а вакансії без гендерних меж. Наприклад, пропонують роботу в Google, Mondi, Bank Austria та інших масштабних компаніях. 

  Все, що потрібно зробити – це заповнити анкету та подати інформацію про себе. На основі ваших навичок, досвіду чи освіти будуть приходити на електронну скриньку вакансії, які зможуть зацікавити.

  Читайте також:«По-перше, ми руйнуємо міфи, що ЛГБТ-люди не можуть бути патріотами, по-друге, що Україна – гомофобна держава.», — Юра Двіжон, співзасновник ГО UKRAINEPRIDE


  Також засновники платформи попросили роботодавців поширювати вакансії, які б зацікавили жінок, особливо українок переленок, які зараз знаходяться за кордоном або евакуювалися в інший регіон України, а також можливість працювати дистанційно.

  Платформа Female Factor працює з 2019 року і надає можливість жінкам розірвати гендерні шаблони на ринку праці.

  Фото: unsplash.com/@martenbjork  Статьи по теме