UA
RU

Фестиваль Сержа Лифаря на сцені Національної опери України — save the date

Редагувати переклад

13 листопада на сцені Національної опери України – Фестиваль легендарного Сержа Лифаря за участі світових зірок балету та дуету Катерини Кухар & Олександра Стоянова.

Фестиваль Сержа Лифаря на сцені Національної опери України — save the date-Фото 1

Цей Фестиваль — справжнє свято балетного мистецтва та яскрава світова подія в центрі України. На сцені глядачів вражатимуть унікальною балетною технікою та позитивними емоціями прем’єри та солісти Національної опери України, а також запрошені гості світового балету.

В рамках Міжнародного Фестивалю глядачі зможуть насолодитися одними із найвідоміших постановок, створених Сержем Лифарем для Паризької опери. Крім того, буде представлена як сучасна неокласика, так і шедеври вже визнаної та перевіреної часом класики.

Фестиваль Сержа Лифаря на сцені Національної опери України — save the date-Фото 2

Про запрошених артистів:

На святі балету танцюватиме неперевершений Адамжан Бахтіяр із «Астана опера», що входить у ТОП-10 найкращих артистів балету у світі. Адамжан у цей вечір вийде на сцену у партіях «Спартак» й «Талісман», в дуеті із витонченою Адепхан Шугила (театр «Астана опера»).

Читай также: Small Talk: Дизайнер бренда VIKTORANISIMOV Виктор Анисимов

Також вражатиме своєю технікою соліст Дортмунського балету Айдос Закан, який ввібрав у свій танець стилі різних хореографів, оскільки він танцював у різних театрах світу. Айдос вийде у світовій класиці «Дон Кіхот».

Фестиваль Сержа Лифаря на сцені Національної опери України — save the date-Фото 3

Творчість Сергія Лифаря буде представлена:

Урочисте відкриття Фестивалю розпочнеться зі світової балетної класики «Лифар-Сюїта» у виконанні студентів Академії Лифаря. Також хореографію легендарного Сержа Лифаря демонструватимуть два дуети: Катерина Кухар та Олександр Стоянов у виставі «Ромео і Юлія», Ольга Голиця та Тимофій Биковець – «Ранкова серенада».

У цей знаковий святковий вечір на сцену також вийдуть найкращі представники Національної опери України: технічна та неймовірно чуттєва прима-балерина Тетяна Льозова, мужній прем’єр балету Ярослав Ткачук, зваблива та витончена прима Юлія Кулік, тендітна прима-балерина Анастасія Шевченко, молоді та талановиті імена українського балету Анастасія Гурська, Андрій Гавришків, Максим Білокриницький та багато інших чудових артистів.

Дати: 13 листопада 2021
Час: 19:00
Місце проведення: Національний театр опери та балету ім. Тараса Шевченка
Адреса: вул. Володимирська 50

Статьи по теме