UA
RU

Фінал благодійного чемпіонату з бальних танців «Кубок незламності Києва»

Редагувати переклад
У Києві відбувся фінал благодійного чемпіонату з бальних танців"Кубок незламності Києва" за участю зірок шоу-бізнесу України, інфлюенсерів, міжнародних суддів та політиків.

Фінал благодійного чемпіонату з бальних танців  «Кубок незламності Києва»-Фото 1

Головна мета події – задовольнити потреби ЗСУ у нових автівках, мавіках. Долучення до реконструкції спортивної зали міста Ірпінь, зруйнованої російським агресором. Протягом події глядачі насолодились неймовірною танцювальною програмою: повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп, ча-ча-ча, самба, румба, пасодобль, джайв.

Фінал благодійного чемпіонату з бальних танців  «Кубок незламності Києва»-Фото 2

Протягом заходу проводились аукціони. Лотами стали артефакти танцювального світу та унікальні речі з передової. З молотка пішли: годинник з кришки HIMARS, сукня прими балету Катерини Кухар, вціліла пляшка вина із зруйнованого після обстрілів винного заводу в Ірпіні, прапор України з підписами бійців спецпідрозділу «KRAKEN». Сума збору «Кубку незламності Києва» — 680 000 грн.

Друзі заходу — Юрій Тура, для друзів «Степанич» разом з американськм фондом «FOOKSMAN FAMILY FOUNDATION» та фондом «Вітрила свободи» придбали спеціально під ці збори машину для ЗСУ. Кошти були зібрані за допомогою куплених на подію квитків, придбаних на аукціоні лотів та кʼюар-кодів з посиланням на банку ГО «Ліга Життя». Вже на наступний день після завершення турніру 230 000 грн було направлено на ремонт бронетранспортера для одного батальйону, який підтримує «Ліга Життя».

Фінал благодійного чемпіонату з бальних танців  «Кубок незламності Києва»-Фото 3

Фінал благодійного чемпіонату з бальних танців  «Кубок незламності Києва»-Фото 4

Фінал благодійного чемпіонату з бальних танців  «Кубок незламності Києва»-Фото 5

Читайте також: ВПЕРШЕ УКРАЇНСЬКА ШУБА З КОНОПЕЛЬ DEVOHOME СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ПРЕСТИЖНОЇ МІЖНАРОДНОЇ НАГОРОДИ GREEN PRODUCT AWARD 2023 

Статьи по теме