UA
RU

На війні загинув футболіст Владислав Хаткевич

На війні загинув вихованець криворізького футболу Владислав Хаткевич. Він прийняв останній бій на Харківському напрямку.

На війні загинув футболіст Владислав Хаткевич-Фото 1

На війні загинув вихованець криворізького футболу Владислав Хаткевич. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Владислав вступив до лав ЗСУ. Останній бій прийняв на Харківському напрямку. Трагічну новину повідомили у соцмережах футбольного клубу «Кривбас»:

«На війні проти російських окупантів загинув 24-річний вихованець криворізького футболу Владислав Хаткевич. Гравець виступав за різні вікові групи Академії «Гірника», а згодом за місцеві команди на аматорському рівні. Після повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ на захист нашої Батьківщини. Прийняв останній бій на Харківському напрямку. Вічна пам’ять і слава Герою».

Раніше у Міністерстві молоді та спорту повідомляли, що через російську агресію загинули 456 українських спортсменів. Кількість загиблих і поранених спортсменів зростає майже щодня. Також Україна вимагала відсторонити російських та білоруських спортсменів від Олімпійських ігор у Парижі через підтримку війни росії проти України

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Facebook / ФК «Кривбас» 

Читайте також: НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ЧЕМПІОН СВІТУ І ЄВРОПИ З ПАУЕРЛІФТИНГУ ОЛЕКСАНДР БІЛОКОНЬ

Статьи по теме