UA
RU

Future Perfect: в Україні стартує програма з популяризації англійської мови

Редагувати переклад

Розпочалася національна програма Future Perfect з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні. Мовна програма втілюється за принципом lifelong learning. Це освіта протягом усього життя, доступна всім українцям та українкам.

Future Perfect програма з популяризації англійської мови

Програма Future Perfect створена з ініціативи Президента України. Її координуватимуть Міністерство цифрової трансформації у співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством культури та інформаційної політики. Мета проєкту — офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні. А також відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.

Future Perfect програма з популяризації англійської мови

Future Perfect передбачає продукти та сервіси, які допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Першими стали платформи Empower і Promova. Promova — платформа для вивчення мов з персоналізованим підходом. Вона пропонує українцям доступ до всіх мовних курсів на 3 роки. Empower — онлайн-платформа для вивчення англійської від Кембриджського університету. Ця платформа доступна для українських викладачів та студентів.

Як зазначили в Міністерстві освіти і науки, мовна програма Future Perfect допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя. Вона стимулюватиме вивчення мови для освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування. Це допоможе створити сприятливий мовний клімат для всіх, хто живе та працює в Україні.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство цифрової трансформації

Читайте також: МІНЦИФРИ ЗАПУСТИЛО ПРОЄКТ «ДІЯ.ОСВІТА», ЯКИЙ НАВЧАЄ НОВИМ ПРОФЕСІЯМ

Статьи по теме