UA
RU

Instagram запустив нову функцію пошуку зниклих дітей

Редагувати переклад

Вона буде доступна і на території України.

Зникнення дітей – гостра проблема, що постала в багатьох розвинених країнах, тому соціальна мережа Instagram прийняла рішення запустити сервіс AMBER Alert, який сповіщає про місце, де зникли діти.

Instagram запустив нову функцію пошуку зниклих дітей-Фото 1

Про запуск нового сервісу повідомили на сайті Meta. Її розробили сумісно з державними та некомерційними організаціями, які займаються пошуком дітей. До співпраці приєднались Національний центр зниклих та експлуатованих дітей у США, Національне агентство боротьби зі злочинністю у Великій Британії, Генеральна прокуратура в Мексиці, австралійська Федеральна поліція та інші. Всього задіяно 25 країн, в тому числі й Україна.

Читайте також: В Україні почав працювати благодійний проєкт на підтримку батьків та дітей 0-6 років, що пережили гостру травму війни

Як працює цей сервіс? Якщо користувач соціальної мережі знаходиться поруч з місцем, де була викрадена чи зникла дитина, йому приходить оповіщення в стрічку про це з детальним описом жертви: її фото, інформацію щодо зникнення та інші дані, які можуть допомогти у пошуку. Цим оповіщенням можна буде поділитися зі своїми друзями.

Шанси знайти зниклу дитину зростають зі збільшенням людей, які її шукають, особливо в перші кілька годин. За допомогою цього оновлення, якщо правоохоронні органи активують сповіщення AMBER і ви перебуваєте у визначеній зоні пошуку, сповіщення з’явиться у вашій стрічці,

– говориться в заяві. 

Можливо, ця функція допоможе знайти зниклих маленьких українців.

Фото:unsplash.com

Статьи по теме