UA
RU

Jamala вирушить у свій перший тур Північною Америкою 

Редагувати переклад

Виступи Jamala відбудуться влітку 2023 у Філадельфії, Нью-Йорку, Чикаго, Торонто, Монреалі, Ванкувері, Сіетлі, Сан-Франциско та Лос-Анджелесі.

Jamala вирушить у свій перший тур Північною Америкою -Фото 1

Українська співачка та сонграйтерка, переможниця конкурсу «Євробачення-2016» Jamala анонсує перші великі гастролі у США й Канаді. Нова програма складатиметься з матеріалу різних періодів, який буде представлений в особливій електронній інтерпретації. Власне, назва туру – Like A Bird – є відсиланням до однойменного треку з альбому All Or Nothing. 

Особливу роль у програмі відіграватиме новий EP «Поклик», записаний під час вимушеної розлуки артистки з домом. Мініальбом сповнений посиланнями до рідної культури й водночас теплими почуттями до дому. 

З початком повномасштабного вторгнення рф Jamala стала голосом свого народу, взявши участь у десятках благодійних активацій на підтримку України. Упродовж 2022-го вона відвідала з виступами понад 20 країн. У травні ж цього року отримала відзнаку Атлантичної ради США «За визначне лідерство артиста» – за боротьбу та захист української культури й самобутності під час російського вторгнення. А у грудні того ж року співачка виступила на премії The Kennedy Center Honors, яка щорічно вручається видатним діячам американської культури. 

«Мистецтво має надпотужну силу, і з кожним днем я все більше в цьому переконуюся. Кожен виступ, кожна ініціатива – маленький крок до нашої великої перемоги. Моя місія як представниці української культури залишається незмінною – невпинно нагадувати про мій дім, куди прийшла війна. І виступи у США та Канаді – ще одна можливість сказати голосно про це», – Jamala. 

Jamala вирушить у свій перший тур Північною Америкою -Фото 2

Читайте також: В УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ ПОКАЖУТЬ 40 КОСТЮМІВ І 100 ОБРЯДОВИХ МАСОК ЗІ СТРІЧКИ «ПАМФІР» ПРО МАЛАНКУ 

Статьи по теме