Закрити
Новинки литературы, которые стоит купить на Книжном Арсенале
Мода

Новинки літератури, які варто купити на Книжковому Арсеналі

Поділись:

Список книг, за якими рекомендуємо вирушити на Книжковий Арсенал!

Українські книжкові черв’яки, любителі друкованих книг, а також їхні видавці з нетерпінням чекають на головну події року — Книжкового Арсеналу. З 30 травня по 3 червня за адресою Лаврська, 10 відчинені двері для всіх любителів та поціновувачів прекрасного. У заході візьмуть участь понад 150 видавництв, близько 200 українських письменників та 100 гостей з інших країн світу. Таку подію ми точно пропустити не можемо, тому склали список літератури, яку маємо купити самі і вам радимо.

Хороших усім книжок!

Читайте також: Читаємо у травні: тайм-менеджмент та самоорганізація

 

«Середня стать» Джеффрі Євгенідіс, «Видавництво Старого Льва»

@stary_lev

Джеффрі Євгенідіс – лауреат Пулетцерівської премії та грек за національністю. Він як ніхто інший знає, якого це жити всередині компактної громади, яка часом буває дуже консервативною. Від першої особи на тлі історичних, суспільно-політичних і соціальних колізій XX століття нам розповідається історія чи дівчини, чи хлопця. А також історія кількох поколінь грецької сім’ї, що визначили життя нашого головного героя. Сімейні саги бувають різними — з детективною лінією, любовною, а бувають такі, про які нам розповів Євгенідіс.

 

“Аеропорт” Артур Хейлі, КСД

@ksd_bookclub

Артур Хейлі — відомий на всьому світі майстер виробничого роману, який підкорив серця мільйонів читачів і наші, до речі, також. Тільки він може розповідати про не дуже цікаві, на перший погляд, речі настільки захоплюючі, що не встигаєш гортати сторінки. У своїх книгах Хейлі вивчав немовби під мікроскопом різні професії. Банк, готель, аеропорт, лікарня, поліцейська ділянка нас змушують не просто спостерігати з боку, а занурюватися в усі тонкощі тієї чи іншої професії. 

Читайте також: Книги про кохання

 

«Франческа. Володарка траєкторій» Дорж Бату, 

«Видавництво Старого Льва»

@stary_lev

Дорж Бату – американець, австралієць, бельгієць? Ні, справжнє ім’я письменника Андрій Васильєв. У минулому він відомий телевізійний журналіст, який переїхав до Америки і докорінно змінив свою професію. Раніше він працював ведучим новин, готував репортажі з гарячих точок та навіть був у полоні. А сьогодні Дорж — оператор Центру управління польотами Національної Адміністрації з аеронавтики та досліджень космічного простору США. Але авантюрний і дотепний роман розповідає не про нудні монотонні будні працівників NASA, а про веселе проведення колег автора, і особливо юної напарниці Франческі. Потрійна порція гумору вам точно забезпечена! 

Читайте також: Найкращі книги-детективи

 

«Походження» Ден Браун, КСД

@ulianaprus

 

Ден Браун – американський письменник, журналіст і дуже неоднозначна особистість. Найвідоміші його романи, такі як «Код да Вінчі» та «Ангели та демони», розповідають про таємниці, символіку та змови. У всіх його книг один герой – Роберт Ленгдон, а також одна головна тема – історія та християнство. Саме через підняття цих тем до автора ставляться неоднозначно. Але Браун зазначає, що його романи не є антихристиянськими, а «Код да Вінчі» — лише розважальна історія.

«Походження» («Джерело») вже вважають найкращим романом у творчості Дена Брауна. П’ята частина із серії книг про Роберта Ленгдона розповідає про прибуття вище згаданого професора в музей Гуггенхайма в Більбао на запрошення друга та колишнього студента Едмонда Кірша. Він збирається зробити дивовижне відкриття, яке дасть відповіді фундаментальні питання існування. 

 

“Ви, звичайно, жартуєте, містер Фейнман!” Річард Фейнман, Наш Формат

@nashformat.ua

Річард Фейнман – фізик, а ця книга, як ви могли здогадатися, – його біографія. Але не поспішайте з висновками, навіть біографія вченого може бути цікавою. Точніше ні, не так: біографія саме цього фізика дуже цікава! Особа Фейнмана багатогранна та неординарна, тому читати про його життя, повірте, буде цікаво. Художник-портретист, віртуозний барабанщик та жартівник. Ніхто краще за нього не міг розповісти про пригоди вчених. Саме час прочитати історію, яка лишиться з вами назавжди. 

 

“Відьма” Томас Олд Х’ювелт, КМ-Букс

@marta.and.books

На Арсеналі ви зможете знайти не тільки книги, написані з гумором, але й ті, які змусять не вимикати вночі світло та тремтіти від страху під ковдрою. Бдек-Спрінг – невелике містечко, в якому міцно влаштована стародавня відьма Катерина ван Вайлер. Правда, весь фокус у тому, що вона була вбита триста п’ятдесят років тому, але дух повернувся до плоті і тепер вона стала прокляттям міста. Будь-якої миті відьма, якою священики давним-давно зашили рот і очі нитками, може опинитися в будь-якому будинку. Непоганий початок, правда? На автора великий вплив зробив Стівен Кінг та його «Цвинтар домашніх тварин», після якого хлопець і підсів на книги короля жахів. До речі, його величність Стівен Кінг дав Томасу найприємніші відгуки. 

Читайте також: Книги жахів, які варто почитати

 

«Друге життя Уве» Фредерік Бакман

Уве — добрий буркун, якого доля неодноразово зазнавала. Після виходу на пенсію він втратив кохану дружину і почав шукати нового сенсу життя. Уве думає, що його оточують переважно одні ідіоти (а хто так не думає) — сусіди, продавці в магазині, які завжди набридають, і бюрократи, які псують нормальним людям життя. Але у буркотливого старого велике серце, якому ще доведеться пережити багато кохання, дружби та пригод. 

 

«Тонке мистецтво пофігізму» Марк Менсон, Наш Формат

@nashformat.ua

В оригіналі книга “Тонке мистецтво пофігізму” називається куди жорсткіше – The Subtle Art of Not Giving a F * ck. Але, насправді, книга зовсім не про пофігізм, а про те, що потрібно забити на все другорядне. Тільки в такому випадку ви зможете досягти поставленої мети і досягти успіху. Ми постійно женемося за успіхом, намагаємося стрибнути вище голови, але негативний досвід, як стверджує автор, набагато цінніше, тому що звільняє від міражу щастя.

Читайте також: Найкращі книги про собак

 

«Благі знамення» Ніл Гейман та Террі Пратчетт, КМ-Букс

Книга культових письменників сучасності вперше побачила світ 1990 року як пародія на популярний тоді фільм «Омен». У книзі йдеться, що кінець світу настане у суботу. А якщо точніше, то саме ось цієї суботи, яка наступного тижня. Якраз перед вечерею. Ангел Азірафаель і красень Кроулі (теж ангел), якого не скидали з Небес, а він сам звідти повільно сповз, люблять людей і боротимуться за життя всього живого. Фантастика з величезною порцією гумору від Геймана та Пратчетта точно буде цікавою. Інакше просто не може бути.

Читайте також: Книга місяця: Бріджіт Квін. Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію

 

«Замах на мистецтво: арт-детектив» Григорій Козлов, ArtHuss

Мистецтво, як виявляється, теж не без гріха. У ньому все так само, як і в інших сферах життя — скандали, інтриги, розслідування. Ось чому Мона Ліза, наприклад, стала суперзіркою? Кому було вигідно робити з Ван Гога безумця та генія в одній особі? Як крадуть та підробляють картини? З книги ви дізнаєтесь про все це і навіть більше. Арт-детектив, можливо, не буде настільки гостросюжетним, як твори про Шерлока, але одинадцять справ з книги Григорія Козлова точно зможу вас захопити.

Для всіх книг зі списку ми вже звільнили місце на поличках і з нетерпінням чекаємо на можливість поблукати між стелажами та натовпами таких самих любителів книг, як і ми. А ви як, надивилися щось для свого списку?

Також читайте