Закрити
UA
Мода

Новинки літератури, які варто купити на Книжковому Арсеналі

Поділись:

Список книг, за якими рекомендуємо вирушити на Книжковий Арсенал!

posts-to-db-Фото 1

Українські книжкові черв’яки, любителі друкованих книг, а також їхні видавці з нетерпінням чекають на головну події року — Книжкового Арсеналу. З 30 травня по 3 червня за адресою Лаврська, 10 відчинені двері для всіх любителів та поціновувачів прекрасного. У заході візьмуть участь понад 150 видавництв, близько 200 українських письменників та 100 гостей з інших країн світу. Таку подію ми точно пропустити не можемо, тому склали список літератури, яку маємо купити самі і вам радимо.

Хороших усім книжок!

Читайте також: Читаємо у травні: тайм-менеджмент та самоорганізація

 

«Середня стать» Джеффрі Євгенідіс, «Видавництво Старого Льва»

«Середня підлога» Джеффрі Євгенідіс фото

@stary_lev

Джеффрі Євгенідіс – лауреат Пулетцерівської премії та грек за національністю. Він як ніхто інший знає, якого це жити всередині компактної громади, яка часом буває дуже консервативною. Від першої особи на тлі історичних, суспільно-політичних і соціальних колізій XX століття нам розповідається історія чи дівчини, чи хлопця. А також історія кількох поколінь грецької сім’ї, що визначили життя нашого головного героя. Сімейні саги бувають різними — з детективною лінією, любовною, а бувають такі, про які нам розповів Євгенідіс.

 

“Аеропорт” Артур Хейлі, КСД

«Аеропорт» Артур Хейлі

@ksd_bookclub

Артур Хейлі — відомий на всьому світі майстер виробничого роману, який підкорив серця мільйонів читачів і наші, до речі, також. Тільки він може розповідати про не дуже цікаві, на перший погляд, речі настільки захоплюючі, що не встигаєш гортати сторінки. У своїх книгах Хейлі вивчав немовби під мікроскопом різні професії. Банк, готель, аеропорт, лікарня, поліцейська ділянка нас змушують не просто спостерігати з боку, а занурюватися в усі тонкощі тієї чи іншої професії. 

Читайте також: Книги про кохання

 

«Франческа. Володарка траєкторій» Дорж Бату, 

«Видавництво Старого Льва»

«Франческа. Повелителька траєкторій» Дорж Бату фото

@stary_lev

Дорж Бату – американець, австралієць, бельгієць? Ні, справжнє ім’я письменника Андрій Васильєв. У минулому він відомий телевізійний журналіст, який переїхав до Америки і докорінно змінив свою професію. Раніше він працював ведучим новин, готував репортажі з гарячих точок та навіть був у полоні. А сьогодні Дорж — оператор Центру управління польотами Національної Адміністрації з аеронавтики та досліджень космічного простору США. Але авантюрний і дотепний роман розповідає не про нудні монотонні будні працівників NASA, а про веселе проведення колег автора, і особливо юної напарниці Франческі. Потрійна порція гумору вам точно забезпечена! 

Читайте також: Найкращі книги-детективи

 

«Походження» Ден Браун, КСД

«Походження» Ден Браун фото

@ulianaprus

 

Ден Браун – американський письменник, журналіст і дуже неоднозначна особистість. Найвідоміші його романи, такі як «Код да Вінчі» та «Ангели та демони», розповідають про таємниці, символіку та змови. У всіх його книг один герой – Роберт Ленгдон, а також одна головна тема – історія та християнство. Саме через підняття цих тем до автора ставляться неоднозначно. Але Браун зазначає, що його романи не є антихристиянськими, а «Код да Вінчі» — лише розважальна історія.

«Походження» («Джерело») вже вважають найкращим романом у творчості Дена Брауна. П’ята частина із серії книг про Роберта Ленгдона розповідає про прибуття вище згаданого професора в музей Гуггенхайма в Більбао на запрошення друга та колишнього студента Едмонда Кірша. Він збирається зробити дивовижне відкриття, яке дасть відповіді фундаментальні питання існування. 

 

“Ви, звичайно, жартуєте, містер Фейнман!” Річард Фейнман, Наш Формат

"Ви, звичайно, жартуєте, містер Фейнман!" Річард Фейнман фото

@nashformat.ua

Річард Фейнман – фізик, а ця книга, як ви могли здогадатися, – його біографія. Але не поспішайте з висновками, навіть біографія вченого може бути цікавою. Точніше ні, не так: біографія саме цього фізика дуже цікава! Особа Фейнмана багатогранна та неординарна, тому читати про його життя, повірте, буде цікаво. Художник-портретист, віртуозний барабанщик та жартівник. Ніхто краще за нього не міг розповісти про пригоди вчених. Саме час прочитати історію, яка лишиться з вами назавжди. 

 

“Відьма” Томас Олд Х’ювелт, КМ-Букс

«Відьма» Томас Олд Х'ювелт

@marta.and.books

На Арсеналі ви зможете знайти не тільки книги, написані з гумором, але й ті, які змусять не вимикати вночі світло та тремтіти від страху під ковдрою. Бдек-Спрінг – невелике містечко, в якому міцно влаштована стародавня відьма Катерина ван Вайлер. Правда, весь фокус у тому, що вона була вбита триста п’ятдесят років тому, але дух повернувся до плоті і тепер вона стала прокляттям міста. Будь-якої миті відьма, якою священики давним-давно зашили рот і очі нитками, може опинитися в будь-якому будинку. Непоганий початок, правда? На автора великий вплив зробив Стівен Кінг та його «Цвинтар домашніх тварин», після якого хлопець і підсів на книги короля жахів. До речі, його величність Стівен Кінг дав Томасу найприємніші відгуки. 

Читайте також: Книги жахів, які варто почитати

 

«Друге життя Уве» Фредерік Бакман

«Друге життя Уве» Фредерік Бакман фото

Уве — добрий буркун, якого доля неодноразово зазнавала. Після виходу на пенсію він втратив кохану дружину і почав шукати нового сенсу життя. Уве думає, що його оточують переважно одні ідіоти (а хто так не думає) — сусіди, продавці в магазині, які завжди набридають, і бюрократи, які псують нормальним людям життя. Але у буркотливого старого велике серце, якому ще доведеться пережити багато кохання, дружби та пригод. 

 

«Тонке мистецтво пофігізму» Марк Менсон, Наш Формат

«Тонке мистецтво пофігізму» Марк Менсон

@nashformat.ua

В оригіналі книга “Тонке мистецтво пофігізму” називається куди жорсткіше – The Subtle Art of Not Giving a F * ck. Але, насправді, книга зовсім не про пофігізм, а про те, що потрібно забити на все другорядне. Тільки в такому випадку ви зможете досягти поставленої мети і досягти успіху. Ми постійно женемося за успіхом, намагаємося стрибнути вище голови, але негативний досвід, як стверджує автор, набагато цінніше, тому що звільняє від міражу щастя.

Читайте також: Найкращі книги про собак

 

«Благі знамення» Ніл Гейман та Террі Пратчетт, КМ-Букс

«Добре знаки» Ніл Гейман і Террі Пратчетт фото

Книга культових письменників сучасності вперше побачила світ 1990 року як пародія на популярний тоді фільм «Омен». У книзі йдеться, що кінець світу настане у суботу. А якщо точніше, то саме ось цієї суботи, яка наступного тижня. Якраз перед вечерею. Ангел Азірафаель і красень Кроулі (теж ангел), якого не скидали з Небес, а він сам звідти повільно сповз, люблять людей і боротимуться за життя всього живого. Фантастика з величезною порцією гумору від Геймана та Пратчетта точно буде цікавою. Інакше просто не може бути.

Читайте також: Книга місяця: Бріджіт Квін. Неймовірні. П’ятнадцять жінок, які творили мистецтво та історію

 

«Замах на мистецтво: арт-детектив» Григорій Козлов, ArtHuss

«Замах на мистецтво: арт-детектив» Григорій Козлов

Мистецтво, як виявляється, теж не без гріха. У ньому все так само, як і в інших сферах життя — скандали, інтриги, розслідування. Ось чому Мона Ліза, наприклад, стала суперзіркою? Кому було вигідно робити з Ван Гога безумця та генія в одній особі? Як крадуть та підробляють картини? З книги ви дізнаєтесь про все це і навіть більше. Арт-детектив, можливо, не буде настільки гостросюжетним, як твори про Шерлока, але одинадцять справ з книги Григорія Козлова точно зможу вас захопити.

Для всіх книг зі списку ми вже звільнили місце на поличках і з нетерпінням чекаємо на можливість поблукати між стелажами та натовпами таких самих любителів книг, як і ми. А ви як, надивилися щось для свого списку?