UA
  RU

  Команда фільму «Носоріг» розпочинає благодійну акцію на підтримку української армії

  Команда фільму «Носоріг» Олега Сенцова розпочинає благодійну акцію на підтримку української армії.

  Носоріг 2


  Починаючи з 24 лютого 10 гривень з продажу кожного квитка на сеанси в усіх кінотеатрах країни, де показують стрічку, підуть на підтримку благодійного фонду «Повернись живим», який допомагає українським ветеранам та військовим, які воюють на Донбасі. 

  «Носоріг» – кримінальна драма про бурхливі 90-ті українського режисера Олега Сенцова. Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував. 


  Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – на Київському тижні критики. Стрічка Сенцова була визнана найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі, а права на онлайн-прем’єру придбав стрімінговий сервіс Netflix.

  Носоріг

  Нагадаємо, що перед прем’єрою «Носорога» на Венеційському кінофестивалі команда фільму провела акцію на підтримку політв’язнів у Російській Федерації та в окупованому Криму. 


  «Повернись живим» – це багатоцільова громадська організація, яка складається з благодійного фонду з допомоги армії, навчального відділу для військових, ветеранського відділу, аналітичного центру та нішевого медіа. Всі кошти, які надходять на рахунки Благодійного Фонду використовуються виключно на потреби армії. 

  У широкий український прокат «Носоріг» вийшов 17 лютого. За перший вікенд фільм зібрав 3 689 711 гривень. 

  Фото надала прес-служба  Читайте також: SMALL TALK: КІНОРЕЖИСЕР ОЛЕГ СЕНЦОВ ПРО СВІЙ НОВИЙ ФІЛЬМ «НОСОРІГ»


  Статьи по теме