UA
RU

«Котячі світи Луїса Вейна»: Офіційний трейлер байопіку з Бенедиктом Камбербетчем

Редагувати переклад
В мережі з'явивися трейлер "Котячі світи Луїса Вейна" з номінантом на премію “Оскар” Бенедиктом Камбербетчем в титульній ролі знаменитого художника-ілюстратора, який назавжди змінив ставлення цілих націй до котів, як до домашніх улюбленців.

 

«Котячі світи Луїса Вейна»: Офіційний трейлер байопіку з Бенедиктом Камбербетчем-Фото 1

«Котячі світи Луїса Вейна» — перша повнометражна картина британського вундеркінда і автора багатьох культових шоу Вілла Шарпа. У головній ролі — справжній експерт по ролям ексцентричних геніїв і один з найбільш затребуваних акторів нашого часу Бенедикт Камбербетч («Доктор Стрендж», «Шерлок», «Гра в імітацію»). У ролі його дружини та музи — зірка «Корони» Клер Фой, також у фільмі зіграли — Андреа Райзборо, Тобі Джонс, Софія де Мартіно, музикант Нік Кейв і актор-сценарист-режисер Тайка Вайтіті.

Офіційний синопсис:

Великобританія, 19-е століття. Ексцентричний художник Луїс Вейн стає надзвичайно відомим завдяки сюрреалістичним картинам, в яких постійно повторюються одні й ті ж герої… Котики!

Виконавець головної ролі Бенедикт Камбербетч з теплом говорить про свого нового героя:

Він був надзвичайно талановитий, Луїс Вейн висвітлював своєю живою ексцентрикою весь світ. Його так любили і шанували кілька поколінь, але потім про нього забули, в тому числі тому що він не займався самопрезентацією, його не цікавили такі «матеріальні речі». І все-таки справедливість хоч колись перемогла й давні шанувальники згадали про нього ще при його житті. Хочеться вірити, що наш фільм продовжить цю традицію і розповість ще більшій кількості сучасних людей про цій багатогранній художника.

За словами творця фільму Вілла Шарпа, Камбербетч кілька годин в день тренувався з вчителем, щоб переконливо працювати в кадрі з різною технікою малювання, в тому числі — і двома руками.

Читайте також: Netflix снимет документальный фильм о войне Бритни Спирс с ее отцом

Що з цього вийшло — дізнаємося вже в цьому році, точна дата прем’єри «Котячих світів Луїса Вейна» буде відома найближчим часом.

 

Статьи по теме