UA
RU

Кронпринцеса Мері: не мріяла, але стала

Редагувати переклад
Хто вона, прекрасна кронпринцеса Данії та дружина красунчика Фредеріка?

Кронпринцеса Мері: не мріяла, але стала-Фото 1

Дружина першого претендента на трон Данії — молодша з чотирьох дітей, названа на честь бабусь. Життя протікало, як у всіх: закінчила коледж, потім навчалася комерції і юриспруденції в університеті Тасманії, отримала сертифікат в області маркетингу та реклами і працювала в рекламних агентствах, таких як Mojo Partners в Мельбурні і Young & Rubicam в Сіднеї.

Та одного року Австралія з гордістю приймала на своїх теренах спортсменів з усього світу на літніх Олімпійських іграх. Тоді все і почалось…

Спорт єднає

Олімпійські Ігри,  як виявляється, найважливіша подія не лише для спортсменів. У 2000 році вони визначили майбутнє звичайної дівчини Мері.

Зайшовши до сіднейського пабу, вона, сама того не знаючи, познайомилась з кронпринцем Данії Фредеріком.

Коли ми зустрілись, я не мала жодного припущення, ким він є. А через півгодини до мене хтось підійшов і запитав, чи я взагалі уявляю, хто цей хлопець,

— пригадує кронпринцеса.

Та все це дрібниці, адже вже через три роки королева Данії Маргарет II схвалила шлюб пари. Мері отримала громадянство і увірвалась в активне життя королівської сім’ї. Молодята відсвяткували весілля у Копенгагені, а відпустку провели в Африці.

В одному з інтерв’ю жінка поділилась, що ніколи й не припускала можливості стати принцесою:

Я хотіла бути ветеринаром,

— сміється обраниця кронпринца.

Читайте також: АМІРА АТ-ТАВІЛЬ — ПРИНЦЕССА НЕ ЗА НАРОДЖЕННЯМ, А ЗА ПОКЛИКАННЯМ

Кронпринцеса Мері: не мріяла, але стала-Фото 2

Нове життя — нові обов’язки

Здається, що члени королівської сім’ї не займаються аж надто серйозними справами. Ну що з них взяти: відпочивають, подорожують, ходять на прийоми та розвивають свої хобі.

Та не все так безтурботно. Вони активно відстоюють права людей, покращують положення країни на світовій арені та намагаються дати раду дуже важливим проблемам. Цим й почала займатись Мері після одруження.

Принцеса бере активну участь у вирішенні проблем імміграції у Данії, зокрема вона є покровителькою Датської ради у справах біженців. Майбутня королева піклується про розвиток наукових та спортивних організацій.

Відкрила власний фонд, який забезпечує допомогу людям, чиє життя зазнало змін через оточення, спадковість чи стихійні лиха. У 2010 році стала меценатом Фонду народонаселення ООН.

Окрім всього, жінка виступає проти буллінгу та підтримує ЛГБТК-спільноту.

Мері, мабуть, одна з небагатьох, чия діяльність охоплює різні сфери людського життя!

Читайте також: КОРОЛІВСЬКА СІМ’Я: ВІД ЛЮБОВІ ДО НЕНАВИСТІ Й ЗНОВ ДО ЛЮБОВІ

Англійська сестра-копія?

Багато хто відзначає схожість між Кейт Міддлтон та кронпринцесою Мері. Діяльність та почуття стилю — ця комбінація стала візитівкою обох.

Карл Лагерфельд навіть називав їх «королівськими сестрами». Напередодні весілля герцогів Кембриджських дизайнер сказав: «Кейт схожа на молодшу сестру Марії — гарна та елегантна».

Доречі, обидва подружжя познайомились після об’єднання сил для участі ЮНІСЕФ у Данії і відтоді підтримують дружні стосунки.

Мері також згадує, як із захопленням спостерігала за весіллям Чарльза та Діани, і найяскравішим спогадом був вихід принцеси Уельської в гарній сукні з довгим шлейфом. Та незабаром вона й сама зачарує усіх своїм весільним образом.

Кронпринцеса Мері: не мріяла, але стала-Фото 3

Розумна і красива

Щодо стилю та моди, то принцеса була включена до списку найкраще одягнених знаменитостей 2016 року за версією Vanity Fair. До того ж, з’являлась на обкладинках німецького та австралійського Vogue.

І звичайно, 14 травня 2004 року полонила увесь світ своєю весільною сукнею від датського дизайнера Уффе Франка.

Щасливе кохання

Несподівана зустріч переросла у щось більше. І поки хтось сумнівається у випадковості їх зустрічі, закоханні насолоджуються кожним днем у колі сім’ї, яка тепер доволі немаленька. У пари четверо дітей: старший син Крістіан, дочка Ізабелла і двоє близнят — Вінсент та Жозефіна.

Доречі, заради чоловіка Мері відмовилась від громадянств Великої Британії та Австралії й прийняла лютеранство.

І все було не дарма, наша героїня підтверджує це під час промови на дні народженні кронпринца Фредеріка:

Ми зблизилися, давши один одному простір і свободу. Ти підтримав мене, коли я намагалася знайти опору і свій власний шлях у світі, який спочатку був тільки твоїм, а тепер став нашим.

У день весілля ти запропонував мені піти разом і подивитися, що на нас буде чекати в любові. З тих пір я насолоджуюся кожним нашим кроком разом.

Все як у казці, чи не так?

Автор: Ліза Єрмоленко