У рубриці “Культурний код” Marie Claire Ukraine дізнається у своїх героїв, що наповнює їх як творчих особистостей. Сьогодні у центрі уваги співачка, автор пісень та композитор Вероніка Коваленко.
Вона заявила про себе на шоу “Голос. Діти” у 2017 році. Тоді зовсім юне дівчисько підкорило не лише суддею проекту, а й глядачів своїм кавером на хіт “Тає лід”, зібравши мільйони переглядів на YouTube. Після такого успіху Коваленко не діяти не стала. Навпаки, азарт досягти нових вершин лише посилився. На сьогодні Вероніка Коваленко випустила авторський лонг-плей “Під гітару” та носить звання “Гордість України”. Чим підживлює свій творчий ентузіазм одна з найяскравіших представниць тінейджерського шоу-бізнесу читайте в нашому матеріалі.
Віддавати і не отримувати натомість — украй важко. Розкажіть, звідки ви черпаєте натхнення та енергію?
Напевно, не буду оригінальною: для будь-якого артиста енергообмін, який відбувається на живих концертах між виконавцем та публікою, мало з чим можна порівняти. Поряд з цим, у мене є ще одне джерело. Можливо, для когось він здасться абсурдним, адже йдеться про соціальні мережі. Але поспішу аргументувати свою позицію: погодьтеся, слова це спосіб вербально передати думку та емоцію. Навіть, якщо доводиться транслювати їх через текстові повідомлення. А якщо людина каже чи пишить щиро — це “підживлює” подвійно.
Читай також: Чаювання у стилі fashion: У Києві відбудеться Ретро Круїз
Наскільки важлива вам підтримка з боку? Хто ваш головний фан?
Будь-якій людині необхідна підтримка, незважаючи на її вид діяльності. Для мене перш за все опорою є члени сім’ї та друзі. І їм неважливо в якому емоційному стані я перебуваю: весело мені чи в душу забралися сум’яття — вони завжди поряд. Вдячна батькам, що щоразу підтримують мої починання. Наприклад, з моєю мамою ми беззастережно перебуваємо на одній хвилі, і вона завжди підтримує мої ідеї, особливо у творчості. Але вчасно та акуратно зможе зробити зауваження, якщо мене “заносить”. Шалено люблю свою сестричку Валерію — наш зв’язок непохитний! А головним моїм фанатом є мій дідусь Мишко. З самого дитинства він супроводжував мене на всіх виступах та регулярно переглядає відео з виступів, а також читає всі статті. Упевнена, цей матеріал він теж не омине (усміхається).
Читай також: Як створюють екологічний одяг і чому за ним майбутнє?
Назвіть останню пісню, яку ви додали у свій плейлист. Чим вона вас зачепила? Як виглядає топ-5 ваших найулюбленіших пісень?
Ремейк на хіт 2000-х “Я збожеволіла” від Клаві Кокі. І навіть не здивувалася: останнім часом я зацікавилася музикою “нульових”. А історія гурту tATu мене поглинула з головою — мабуть, прочитала та переглянула вже всі їхні інтерв’ю.
А якщо виділити п’ять моїх улюблених треків на даний момент — може скластися враження, що я зовсім не цікавлюся сучасною музикою. У ТОПі ті самі двотисячні. Проте є місце і для треків українських музикантів та представників різних країн на конкурсі “Євробачення”.
Які з прочитаних книг вплинули на вас як на людину? А які, як на артиста?
З художньої літератури можу виділити твір “Замок зі скла” Джаннетт Уоллс. Автобіографічна книга, в якій міститься багато потаємних історій, у щирості розповіді яких у мене не виникло сумнівів. Думаю, кожен, хто прочитав ці мемуари, винесе урок, як варто жити по совісті у Всесвіті під назвою “сім’я”.
Якщо говорити про професійну літературу – однозначно Ален Ганет “Творча крива”. Усім, чия професія пов’язана із творчістю – рекомендую!
Розкажіть у тому, що вважаєте своїми перемогами, що поразками. Які сюрпризи може зробити шоу-бізнес?
Будь-яка поразка може обернутися перемогою. Головне, не опускати руки та рухатися до своєї мрії. Багато хто каже, що шоу-бізнес кишить акулами. Але давайте дивитися правді у вічі — нещирість може застати вас у будь-якій сфері, яка пов’язана із соціальними контактами. Напевно, універсальний секрет – дізнайтеся людину ближче, перш ніж повністю розкриватися перед нею. Дуже ціную людей, які поряд і в радості, і в біді. Це, вважаю, найблагородніша риса особистості.
Вкладати в треки історію, переживання та емоції, ймовірно, досить виснажливе заняття. Чи трапляються у вас емоційні вигоряння? Якщо так, то який ваш “рецепт” порятунку.
Звичайно, трапляються ситуації, коли точок дотику з натхненням просто немає. Раніше у подібних ситуаціях мене долали думки, що я вичерпала свій творчий потенціал. Але одного разу вирішила: зроблю паузу, не зациклюватимусь на ситуації і спробую переключити увагу на щось інше. Повірте, через пару днів перепочинку рішення прийде само собою.