Кураж та Suka_zhizn за добу зібрали рекордну суму для допомоги безхатькам

Кураж та Suka_zhizn зібрали 359 768 грн на допомогу безхатькам за рекордний термін  трохи більше, ніж за одну добу. 

Допомога надходила так швидко, що довелося зробити два збори коштів: перший на 179 884 грн закінчився за день, наступний, на ту ж суму, збирався ще швидше. Пройшло 9 годин — а мети вже досягнуто. 

В рамках підтримки даного проєкту, Кураж та Suka_Zhizn вирішили запустити більш тривалий збір коштів на спільну скарбничку.

Кураж та Suka_zhizn за добу зібрали рекордну суму для допомоги безхатькам-Фото 1

З початку року київська благодійна барахолка Кураж скерувала усі сили на один напрямок благодійності — допомогу безхатькам разом з проєктом Suka_zhizn, що займається дестигматизацією бездомних людей в Україні.

Кураж з Suka_zhizn розробляють програму підтримки безхатьків. У планах: створення інформаційних систем для реєстрації та центрів надання допомоги. 

Однак, карантин вніс свої корективи, і з’явилися більш нагальні питання, що потребують негайної активності. Більшість безхатьків мають хронічні захворювання та слабкий імунітет. Наразі вони не мають можливості навіть харчуватися: кафе і ресторани, які ділилися з ними їжею, закрилися на карантин, а добрі люди рідко виходять зі своїх домівок. З 18 березня у Києві закрито залізничний вокзал, громадські місця та пункти обігріву, де безхатьки могли знайти тимчасовий притулок.


Читайте також: «КУРАЖ» СОВМЕСТНО С SUKA_ZHIZN ЗАЙМУТСЯ ПОМОЩЬЮ БЕЗДОМНЫМ УКРАИНЦАМ

Саме тому безхатьки зараз — одна з найбільш уразливих категорій населення перед вірусом COVID-19. 

Кураж та Suka_zhizn за добу зібрали рекордну суму для допомоги безхатькам-Фото 2

Всі ці обставини вплинули на рішення Suka_zhizn розпочати збір коштів для допомоги безхатькам за підтримки Куражу. Перший внесок у 50000 грн було зроблено Suka_zhizn з пожертвувань, які були переведені на рахунок проєкту за березень, а залишок — більшу частину суми, було зібрано за рекордно швидкий час. 

На зібрані з двох зборів кошти буде закуплено 2000 продуктових наборів та наборів індивідуального захисту. Крім їжі, що допоможе безхатькам деякий час протриматися (2-3 доби), до кожного набору обов’язково увійдуть засоби особистого захисту.


Всі надходження до спільної скарбнички також будуть використовуватися для допомоги безхатькам під час карантину, а також після його закінчення. 

Кураж та Suka_zhizn за добу зібрали рекордну суму для допомоги безхатькам-Фото 3

Окрім фінансової допомоги проєкт можна підтримати, поділившись ним у соціальних мережах з хештегом #а_я_залишаюся_навулицi

Кураж та Suka_zhizn також шукають волонтерів, які бажають долучитися та допомогти. 

Детальніше про волонтерство: 

  • необхідні волонтери в наступних районах: Дарницький, Шевченківський, Подільський. 
  • роздачі будуть проходити кожного дня, окрім вихідних, з 10 до 19 години весь квітень. 
  • волонтеру має бути повних 18 років.

Читайте також: УКРАИНСКИЕ ЗВЕЗДЫ, КОТОРЫЕ ЗАНИМАЮТСЯ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОСТЬЮ

Процес допомоги проходить наступним чином: в машину на складі завантажують пакети на день для роздачі на всіх точках. 

Волонтери у зазначений час приходять до своєї точки, одягають засоби захисту та роздають пакети. Наразі існує 4 таких точки, на кожну потрібно по 2 людини кожного дня. Волонтери будуть працювати з координатором організації.

Для того, щоб долучитися, пишіть чат-боту @sukazhiznbot в Telegram. 

Статьи по теме