UA
RU

Kyiv Symphony Orchestra та «Відкрита музика міста» проведуть сімейний концерт

27 листопада об 11:30 Kyiv Symphony Orchestra в партнерстві з громадською ініціативою “Відкрита музика міста” запрошують дітей та підлітків з батьками на інтерактивний концерт, де можна буде послухати музичні твори з коментарями музикантів та познайомитися з тембрами інструментів симфонічного оркестру.

Kyiv Symphony Orchestra та «Відкрита музика міста» проведуть сімейний концерт-Фото 1

Практика проведення відкритих генеральних репетицій для дітей популярна серед провідних оркестрів світу. В Україні подібний формат не є розповсюдженим, проте Kyiv Symphony Orchestra прагне зробити сімейні концерти традицією. Програма, яку підготував оркестр разом з його головним диригентом Луїджі Ґаджеро, познайомить дітей з музикою різних культур та стилів, що описують багатогранну європейську історію.

Відкрита репетиція відбудеться у Kyiv Symphony Hall (площа Лесі Українки, 1) у переддень концерту Kyiv Symphony Orchestra на честь головування Угорщини у Вишеградській групі. У програмі концерту прозвучать:

“Румунський концерт” ікони авангарду Дьордя Лігеті вразить вибуховою сумішшю фольклорних мотивів;

–  Слов’янські танці Антоніна Дворжака можна назвати свого роду екскурсією музичним побутом регіонів Чехії — Богемії та Моравії, а також сусідніх областей, серед яких композитор згадує й Україну.

Читайте також: Артпроєкт «Діабет не вирок»

Вхід вільний за реєстрацією на сайті.

А 28 листопада о 19:00 Kyiv Symphony Orchestra презентує святковий концерт “Four Countries/Чотири країни” в бальній залі готелю Hilton Kyiv на честь головування Угорщини у Вишеградській групі. 30 років тому у Вишеградському замку в Угорщині була підписана Декларація про співпрацю, яка стала важливим кроком до євроінтеграції Угорщини, Польщі, Чехії та Словаччини. На честь цієї події прозвучать як відомі, так і рідкісні твори композиторів-представників країн “четвірки”: Дьордя Лігеті, Йоганна Гуммеля, Антоніна Дворжака та Кшиштофа Пендерецького.

Статьи по теме