UA
RU

Леонардо Ді Капріо пожертвував кошти на допомогу українським дітям

Леонардо Ді Капріо зробив внесок у Фундацію Олени Зеленської. Кошти підуть на допомогу українським дітям. 
 
Леонардо Ді Капріо пожертвував кошти на допомогу українським дітям
 
Інформація про пожертву з’явилася у соціальних мережах Фундації:
«Ми хочемо подякувати Леонардо Ді Капріо за його внесок у Фундацію Олени Зеленської на підтримку українців. Це дозволить надати допомогу тим дітям, які найбільше постраждали від війни».
Також у повідомлені було зазначено, кому піде допомога. Родині Родних з восьма дітьми, яка пережила окупацію Херсона та евакуювалася під дулами танків і постійними обстрілами. Вихованцям дитячого будинку сімейного типу Олешко, чия домівка була знищена під час війни, а батько родини захищає Україну на передовій. Родині Ханадєєвих, яка зараз живе у Київській області, а майже 9 років тому тікала з окупованого росією Донецька і більше не поверталася додому.
 
Леонардо Ді Капріо пожертвував кошти на допомогу українським дітям
 
Леонардо Ді Капріо прокоментував добру справу у сторіз на сторінці Instagram:
«Для мене честь підтримати Фундацію Олени Зеленської, яка надає дітям та родинам в Україні найнеобхідніші речі, такі як їжа та притулок».
Фундація залучає іноземні інвестиції у відновлення та покращення життя людей в Україні. Зокрема, підтримує всі дитячі будинки сімейного типу, де діти виховуються у справжній сімейній атмосфері, аби Україна не знала сирітства. 
 
Автор: Яна Панюшкіна
 
Фото: facebook / Leonardo DiCaprio, facebook / Фундація Олени Зеленської
 
 

Статьи по теме