Лист-звернення генеральної директорки Vivat Юлії Орлової

«Фактор-Друк» — один з найбільших поліграфічних комплексів повного циклу у Східній Європі, в якому друкуються майже всі видавництва України, підприємство, яке веде свою історію з 1996 року. Це одне з ключових підприємств для книговидавничого циклу. Зупинка в роботі такого підприємства може вплинути на всю сферу книговидання в Україні, адже тут друкувались і підручники, і дитяча література, і книжки про війну, мову, історію тощо.

23 травня 2024 року відбулася атака російськими ракетами на Харків, одна з ракет влучила в цех «Фактор-Друк». Внаслідок чого 7 людей загинуло і 22 отримали поранення.

Ми звертаємось до усієї української та міжнародної спільноти.

Поширюйте і розповідайте про цю трагедію в Україні й за кордоном; про те, як ворог нищить українську книгу та культуру, намагається зупинити розвиток нашої нації. Зараз важлива підтримка усього світу.

До усіх міжнародних медіа, дипломатичних служб, організацій та спільнот однодумців.

Ми з вами є свідками нищення європейських цінностей та демонстрації низького рівня розвитку російського суспільства. Впевнені, що ця трагедія не залишить байдужим жодного жителя цивілізованого світу, адже ми усі вже бачили подібне: нищення книг веде до занепаду моралі у суспільстві.

Розповсюджуйте цю інформацію, допомагайте Україні боротися!

Як підтримати:

  • Припинити співпрацю з будь-якими російськими структурами.
  • Підвищувати обізнаність про російські злочини проти України, особливо ті, які спрямовано проти нашої культурної спадщини.
  • Продовжувати спрямовувати пожертви медичним благодійним організаціям, які підтримують постраждалих від конфлікту.
  • Продовжувати надсилати пожертви українській армії.

Лист-звернення генеральної директорки Vivat Юлії Орлової-Фото 1

Як допомогти:

Компанія «Фактор» відкрила збір. Усі кошти буде спрямовано на підтримку постраждалих та на відновлення поліграфічного життя.

Посилання на банку для допомоги друкарні Printing house FactorDruk, Фактор-Друк відновитися — https://send.monobank.ua/jar/ciaBHjkCD

Лист-звернення генеральної директорки Vivat Юлії Орлової-Фото 2

Лист-звернення генеральної директорки Vivat Юлії Орлової-Фото 3

Фото: facebook.com/vivat.book.com.ua

Читайте також: КОМІТЕТ ПАРЄ ВИЗНАВ СТИРАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ЕЛЕМЕНТОМ ГЕНОЦИДУ З БОКУ РОСІЇ 

Статьи по теме