UA
RU

Мадонна підтримала Україну і Глобальний саміт миру

Співачка Мадонна підтримала Україну, Глобальний саміт миру і план дій Президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA. 

Мадонна підтримала Україну і Глобальний саміт миру-Фото 1

Мадонна підтримала Глобальний саміт миру, який відбудеться 15-16 червня 2024 року у Швейцарії. А також план дій Президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA. На своїй сторінці в Instagram співачка розмістила ролик і допис:

«Всюди, де є конфлікт, страждають діти… Україна, Палестина, Ізраїль, Ємен, Сирія, Нігерія, Конго, Малаві… Цей список все продовжується. Можливо, ми багато в чому не згодні, але я молюся, щоб ми всі погодилися з тим, що наших дітей потрібно захистити! 15 червня світові лідери зберуться у Швейцарії на Глобальний саміт миру, присвячений припиненню війни в Україні та поверненню понад 19 тисяч українських дітей, які були вирвані зі своїх родин і депортовані до росії. Я виступаю за мир для всіх дітей всюди. По всьому світу. 🌏🌎🌍 І я ніколи не зупинюся! Сподіваюся, ви приєднаєтеся до мене. 💛💙»

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Madonna (@madonna)

У сторіз Мадонна також опублікувала фото з українським прапором і додала гештеги: #GlobalPeaceSummit і #BringKidsBack. 

Нагадаємо, що раніше Глобальний саміт миру підтримав історик, письменник та професор Ювал Ной Харарі. Він закликав світових лідерів відвідати саміт і разом принести мир в Україну та світ. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Madonna

Читайте також: ФОНД АМАЛЬ І ДЖОРДЖА КЛУНІ ДОБИВАЄТЬСЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ РОСІЙСЬКИХ ПРОПАГАНДИСТІВ

Статьи по теме