UA
RU

Мережа оптик “Люксоптика” пожертвувала 10 млн гривень для ВПО Дніпропетровської області

Редагувати переклад

Допомогу отримали понад 10 000 українців, серед яких багатодітні родини та люди з інвалідністю, евакуйовані з зони бойових дій

З початку повномасштабного вторгнення Дніпропетровська область стала одним з найбільших притулків для внутрішньо переміщених осіб, які були змушені тікати від жахів війни у південних та східних регіонах України.

Мережа оптик “Люксоптика” пожертвувала 10 млн гривень для ВПО Дніпропетровської області-Фото 1

Всього область прийняла майже 270 000 осіб, серед яких багатодітні родини, особи з інвалідністю, люди похилого віку, які вимагають особливого догляду та багато інших. Більшість з них знайшли тимчасовий дім у притулках, що були створені на базах шкіл, дитячих садків, гуртожитків підприємств і закладів освіти чи інших муніципальних приміщень. 

Не дивлячись на всі зусилля місцевої влади, благодійних фондів та волонтерів, на жаль, створені умови не задовольняють усіх потреб вимушених переселенців. Тоді на допомогу переселенцям приходить середній та великий бізнес.

Компанія “Люксоптика”, що володіє мережею оптик по всій території України, в рамках реалізації проєктів корпоративної соціальної відповідальності пожертвувало 10 млн гривень для закупівлі гуманітарних наборів для багатодітних родин та людей з інвалідністю, що були евакуйовані з зони бойових дій та знайшли тимчасовий прихисток у Новомосковському та Нікопольському районах Дніпропетровської області.

Благодійна пожертва зробила можливим надання життєво необхідної підтримки понад 10000 внутрішньо переміщених осіб. Було закуплено 183 тисячі одиниць товарів для формування пакунків з продуктами харчування та побутовою хімією.  Питання логістики, розподілу та видачі допомоги взяв на себе Фонд Віктора Пінчука.

Мережа оптик “Люксоптика” пожертвувала 10 млн гривень для ВПО Дніпропетровської області-Фото 2

«Однією з найуразливіших груп населення є внутрішньо переміщені особи. Більшість з них опинилися в надскладних умовах — втратили рідні домівки та майно, стабільну роботу. Особливо важко тим хто втратив годувальника та мусить дбати про дітей чи осіб з інвалідністю, — розповідає Іванцов Михайло, директор з маркетингу мережі «Люксоптика». — Наша компанія, як соціально-відповідальний бізнес для якого дуже важлива гуманітарна складова, не може лишатися осторонь проблем наших громадян, наших людей, тому ми продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує найбільше».

Протягом останнього року компанія “Люксоптика” активно організовує та бере участь у благодійних проєктах, надає допомогу незахищеним верствам населення. 

Читайте також: Не дамо ворогу себе зламати: як психічно відновитися після обстрілів

У червні 2022 року під час масованих бомбардувань Харкова компанія передала міській клінічній багатопрофільній лікарні № 17 та міській поліклініці № 22 лікарські засоби вартістю майже 15 млн гривень. На постійній основі мережа “Люксоптика” забезпечує окулярами, лінзами та оправами підопічних благодійного фонду “Діти героїв”, що займаються допомогою дітям, чиї батьки загинули внаслідок війни. А наприкінці минулого року було перераховано 500 000 грн Всеукраїнському благодійному Таврійському фонду м. Херсон, діяльність якого наразі зосереджена на допомозі дітям війни.  

Мережа оптик “Люксоптика” пожертвувала 10 млн гривень для ВПО Дніпропетровської області-Фото 3

 

Наразі в активній фазі новий благодійний проєкт “ЗІРкові читання в Люксоптиці” — спеціальні заходи для дітей військових та переселенців у Львові, яким українські зірки читають книжки українських авторів, спілкуються та фотографуються з малечею, а лікарі-офтальмологи розповідають про важливість збереження зору та надають корисні поради. У проєкті вже взяли участь співачка Анна Трінчер, фротнмен гурту СКАЙ Олег Собчук та співачка ROXOLANA.

 

Статьи по теме