UA
RU

Міністерство енергетики США вважає, що Covid-19, ймовірно, є результатом витоку з лабораторії

Міністерство енергетики США прийшло до висновку, що пандемія Covid-19, найімовірніше, виникла через випадковий витік з лабораторії у китайському місті Ухань.

Міністерство енергетики США Covid-19 витік з лабораторії

Про нову версію походження вірусу повідомили джерела видання The Wall Street Journal. Висновок Міністерства енергетики має низький рівень впевненості. Зазвичай оцінка з низьким рівнем впевненості означає те, що отриманої  інформації не достатньо для того, щоб зробити остоточний висновок. 

Думка розвідувальних служб розділилася. У 2021 році розвідувальне співтовариство розсекретило звіт. Більшість агенств вважали, що вірус перейшов від тварин до людей природним шляхом, але ця оцінка також мала низький рівень впевненості. Була й думка, що пандемію спричинила лабораторна аварія. Ця версія мала вищій рівень впевненості — помірний. Декілька служб не змогли знайти точного пояснення росповсюдженню Covid-19. 

Міністерство енергетики США Covid-19 витік з лабораторії

Офіційно нову інформацію не підтверджують.

Китайські експерти вважають гіпотезу витоку з лабораторії дуже малоймовірною. Міністерство закордонних справ Китаю закликало «припинити розповіді про лабораторні витоки, припинити паплюжити Китай і припинити політизувати питання про походження вірусу».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Fusion Medical Animation / Unsplash

Читайте також: ПОСТ-COVID-19 ЕПОХА: ЯК ПАНДЕМІЯ ВНЕСЛА СВОЇ КОРЕКТИВИ В МОДНУ ІНДУСТРІЮ

 

Статьи по теме