UA
RU

Режисер Мішель Хазанавічус став першим французьким амбасадором United24

Редагувати переклад

Французький кінорежисер Мішель Хазанавічус, володар премії «Оскар» за фільм «Артист», долучився до команди амбасадорів фандрейзингової платформи United24. Разом з українською тенісисткою Еліною Світоліною він опікуватиметься напрямом «Відбудова України».

Мішель Хазанавічус амбасадор United24

Про це було заявлено на зустрічі режисера з Президентом України Володимиром Зеленським.

Раніше амбасадори відвідали Бучу та Ірпінь на Києвщині, де на власні очі побачили руйнування, місця масових захоронень мирних жителів та кладовище цивільних автівок, знищених російськими окупантами. Режисер поділився враженнями:

«Сьогодні я почув трагічні історії Бучі, побачив зруйновані будинки Ірпеня. Але водночас я зустрів так багато надихаючих, сильних людей, які продовжують рухатися вперед, зберігають оптимізм та проходять через усі випробування з неймовірною гідністю. Це викликає велике захоплення. Для мене честь стати амбасадором United24 та зустрітися з Президентом Зеленським особисто. Я зроблю все від мене залежне для України та її перемоги».

Мішель Хазанавічус амбасадор United24

Мішель Хазанавічус та Еліна Світоліна долучаться до збору коштів на відновлення двох багатоквартирних будинків в Ірпені: на вулиці Давидчука, 42, та на вулиці Київській, 53.  

Загалом у межах першого проєкту «Відбудова України» відремонтують 18 будинків у Київській області: в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, у селах Бузова та Мила. В результаті у відновлене житло зможуть повернутися понад 4 000 українців.

Мішель Хазанавічус амбасадор United24

Мішель Хазанавічус й раніше допомагав Україні. Минулого грудня він організував благодійний аукціон, лоти для якого надали Том Генкс, Катрін Денев, Ален Делон, Наталі Портман, Тома Бангальтер із Daft Punk. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України, United24

Читайте також: СЕРГІЙ ЖАДАН І ВАЛЕРІЙ ЗАЛУЖНИЙ ПОДАРУЮТЬ ПІДПИСАНУ КНИГУ ЗА НАЙБІЛЬШИЙ ДОНАТ ДЛЯ ЗСУ