UA
RU

На фронті загинув актор і спортсмен Євген Світличний

Редагувати переклад

На фронті загинув Євген Світличний — український спортсмен і актор, який зіграв роль Карася у фільмі Олега Сенцова «Носоріг». 

На фронті загинув актор і спортсмен Євген Світличний

Під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку загинув український спортсмен і актор Євген Світличний. Сумну новину повідомили у 1-му окремому механізованому батальйоні «Вовки Да Вінчі»: 

«В боях за нашу свободу ми втрачаємо найвідданіших синів України. З болем повідомляємо, що під час виконання бойового завдання під Бахмутом загинув наш побратим — Давид «Вольт» Іщенко. Під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку загинули наші побратими — Володимир «Електрик» Паращишин, Юрій «Кріс» Кріса, Євген «Жека» Світличний, Олексій «Тихий» Найда. Вони стали на захист Батьківщини і віддали їй найдорожче — своє життя. Кожна загибель воїна — велика втрата для нації, кожна загибель Вовка — велика втрата для зграї. Памʼятаємо і мстимо! Честь, брати».

На фронті загинув актор і спортсмен Євген Світличний

Євген Світличний народився у 1993 році. Він був майстром спорту, чемпіоном України з фрі-файту. У 2021 році Євген знявся у фільмі режисера Олега Сенцова «Носоріг». Актор зіграв роль Карася. Після повномасштабного вторгнення росії Євген Світличний захищав Україну у складі батальйону «Вовки Да Вінчі» імені Дмитра Коцюбайла. 

Олег Сенцов написав про Євгена Світличного у соцмережах:

«Жека Світличний. Спортсмен, Актор, Воїн. Загинув як Герой, захищаючи нашу Батьківщину».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото:  facebook / 1-ша окрема штурмова рота ДУК ПС

Читайте також: ПОМЕРЛА ПИСЬМЕННИЦЯ ВІКТОРІЯ АМЕЛІНА

Статьи по теме