UA
RU

Національна гаряча лінія для дітей та молоді Lа Strada презентує соціальний проєкт «Поговори зі мною»

Редагувати переклад

Головна задача проєкту — донести, що дитині є куди звернутися за психологічною та юридичною допомогою.

Проєкт створений за ідеєю Do_communications agency та участі медійних героїв і героїнь (Андрія Хливнюка, Яніни Соколової, Альони Альони, Сергія Танчинця, Аліни Паш, Каті Царик, Віктора Скуратовського, Анатолія Анатоліча, Дмитра Шурова, Христини Соловій) в підтримку єдиної в Україні Національної гарячої лінії для дітей та молоді з надання психологічної підтримки та питань захисту прав дітей і підлітків, роботу якої забезпечує Громадська організація «Ла Страда-Україна».

Національна гаряча лінія для дітей та молоді Lа Strada презентує соціальний проєкт «Поговори зі мною»-Фото 1

Дитині є з ким поговорити про переживання, про труднощі, звичайні речі або страшні життєві ситуації.

«Поговори зі мною» -це проста телефонна розмова, де точно почують адресата чи адресатку, де розділять страх, де заспокоять  і зроблять все можливе, щоб допомогти, не залишитись на самоті в складну хвилину!

Достатньо набрати номер 116111 або 0 800 500 225, або написати в Інстаграм @childhotline_ua чи Телеграм @CHL116111 (всі дзвінки безкоштовні та анонімні).

До війни ми готували масштабну фотовиставку з медійними героями. Нас підтримали люди з великим серцем, що переймаються проблемами дітей. Ми хотіли розказати, що є з ким поговорити про булінг в школі, про сварки з батьками, про алкоголь та наркотики, про секс. Ми хотіли вберегти від суїциду та поділитися любов‘ю та теплом… Наразі наше життя змінилося, змінилися наші мрії, бажання, змінилися наші діти, змінилися проблеми та страхи наших дітей. Наразі і дзвінків стало більше. Гаряча лінія стала працювати цілодобово. Ми говоримо з дітьми — ПРО ВІЙНУ, ПРО СТРАХ, ПРО ЗАЛИШЕНІ ДОМІВКИ, ПРО ДРУЗІВ ТА ПОДРУГ. ПРО СТРАШНІ і ПРОСТІ РЕЧІ.

«Зйомки проєкту відбувалися протягом 4 днів ще в тихому мирному Києві. Фотограф проєкту Роман Єременко знімав медійних героїв та героїнь в різних місцях Києва: на станціях метро, на подвір’ї школи, спортивних майданчиках, в залі театру, на проїзжих вулицях міста і т д. Те, що ми звикли бачити щодня і за чим сумуємо не тільки ми, а й наші діти… Завдяки героям фотопроєкту, ми спробували показати, що за номером телефону з рекламного банера кожну дитину, підлітка точно почують, — розповідають організатори проєкту, — кажуть організатори проекту.

 

Національна гаряча лінія для дітей та молоді Lа Strada презентує соціальний проєкт «Поговори зі мною»-Фото 2
 
Національна гаряча лінія для дітей та молоді Lа Strada презентує соціальний проєкт «Поговори зі мною»-Фото 3
 
Національна гаряча лінія для дітей та молоді Lа Strada презентує соціальний проєкт «Поговори зі мною»-Фото 4

Національна гаряча лінія для дітей та молоді функціонує в Україні з 2013 р. Роботу гарячої лінії забезпечує Громадська організація «Ла Страда-Україна», яка розпочала свою діяльність ще у далекому 1997 р. Підтримка дітей та тінейджерів, їхній захист — основна місія Національної гарячої лінії для дітей та молоді. У 2020 р. гаряча лінія отримала майже 100 000 звернень від дітей та підлітків з різних куточків України, а 2021 році таких звернень уже було майже 120 000. Такі показники вказують на затребуваність даного ресурсу допомоги, особливо серед тінейджерів. Адже, переважна кількість звернень надходить від дітей, віком 13-17 років.

Кожного дня консультанти та консультантки Національної гарячої лінії надають свою підтримку, розуміння, допомогу сотням дітей, підлітків, студентів та студенток. І нам дуже цінно і важливо запитати у кожного та кожної: «ЯК ТИ?

Статьи по теме