Спецпроекты now:

Не мовчи: Головною героїнею кліпа alyona alyona стала жертва насилляНе мовчи: Головною героїнею кліпа alyona alyona стала жертва насилляНе мовчи: Головною героїнею кліпа alyona alyona стала жертва насилля
Общество

Не мовчи: Головною героїнею кліпа alyona alyona стала жертва насилля

Не мовчи, щоб не стати наступним - alyona alyona піднімає проблему насильства в новій пісні.

Сьогодні у alyona alyona відбулася прем’єра відео на пісню “Сумно”, присвячену постраждалим від насильства. Головною героїнею відео стала Анастасія Лугова — дівчина, яку жорстоко побили в потязі Маріуполь-Київ і ледь не зґвалтували в присутності маленького сина.

“Сумно” — це крик душі про те, що болить практично у кожного з нас. Під час роботи у соціальній службі крізь Альону проходили різні історії, в яких люди страждали, боялися, боролися за життя і за дітей, намагалися бути почутими. І можна було довго копирсатися в кожній історії, пояснюючи подробиці подій, але ясним завжди залишався один факт — ніхто ні за яких обставин не має права вчиняти насилля над іншою особою. 

“Більшість із тим, хто звертався в соціальну службу,  боялися говорити про фізичні розправи над собою. Тому для мене великим вчинком є згода Анастасії взяти участь у зйомках, бо вона як ніхто розуміє зміст мого тексту. Вона не мовчала! І я закликаю кожну людину, яка пережила насилля над собою чи стала його свідком: розкажіть про це, не мовчіть про це! Адже якщо хоч одне життя буде врятовано — це вже велике досягнення!” — розповідає виконавиця про роботу.

Читай также: Друг Землі: в Києві вперше пройде еко-фест Earthmate Eco Festival

Анастасія про пісню та участь у зйомках: “Це ніби слова з моєї душі, ніби написані мною. Коли я була в лікарні, мені дуже хотілося кричати про те, що не треба мовчати про насильство і що не треба соромитися цієї теми. Своїм прикладом я хочу показати —  немає чого боятись!  Прийшов час змінювати своє життя на краще. Також хочеться наголосити: люди не будьте байдужими до ситуацій, які відбуваються на ваших очах, приходьте на допомогу, рятуйте! Нам з сином ніхто не допоміг і ми врятувалися завдяки диву. Лише уявіть скільки таких людей, які рятуються завдяки диву. А зі скількома це диво не стається…
Дякую всій команді за те, що піднімаєте такі важливі теми. Дякую, що допомагаєте рухатись в краще майбутнє!”

Дійсно alyona alyona, разом із Анастасією і всією командою закликають не бути байдужими до проблеми насильства. Говорити, підтримувати, наголошувати на тому, що ніхто не має права знущатися над вами!

Запам’ятайте! Насильство починається з приниження. Закликаємо цінувати себе, оберігати близьких та не бути байдужими до оточуючих людей. Всі, хто так якимось чином піддавався насильству, викладайте свої історії з хештегом #Сумнотак #Немовчипронасилля. Всіх свідомих людей, хто хоче звертати увагу на проблему соціальної байдужості, просимо викладати кліп собі в соц.мережі із закликом НЕ ігнорувати насильство, НЕ проходити мимо, НЕ насміхатися, а по можливості допомагати.

  • осень 2020
  • кино
  • MC Brand Influencers x Vichy
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...