UA
RU

НМТ-2024: календарний план проведення національного мультипредметного тесту

Редагувати переклад

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення національного мультипредметного тесту 2024 року. 

НМТ-2024: календарний план проведення національного мультипредметного тесту-Фото 1

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення НМТ-2024. Цього року національний мультипредметний тест проходитиме під час основної і додаткової сесій. Основна сесія призначена на 14 травня – 25 червня. Додаткова — на 11-19 липня.

Основний етап реєстрації для участі в основній сесії НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно. До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу внести зміни в персональному кабінеті. Наприклад, змінити предмет на вибір на інший. Або змінити населений пункт в Україні чи за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ.

Додатковий період реєстрації призначено на 10–15 травня. В цей час зможуть зареєструватися ті, хто з поважних причин не змогли це зробити під час основного періоду. Або ті, хто реєструвався в основний період, але їм було відмовлено. Зміни до реєстраційних даних тут можна буде внести до 19 травня.

НМТ-2024: календарний план проведення національного мультипредметного тесту-Фото 2

Учасники основної сесії отримають запрошення з 8 травня. Учасники додаткової сесії — з 8 липня. З міркувань безпеки інформація про час і місце тестування буде вказана лише в персональних кабінетах учасників. У МОН наполегливо рекомендують учасникам НМТ не розголошувати цю інформацію. 

Результати основних сесій НМТ з’являться в персональних кабінетах учасників до 2 липня. Додаткових сесій – до 26 липня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Kelly Sikkema / Unsplash, Український центр оцінювання якості освіти

Читайте також: НМТ-2024: ОПУБЛІКОВАНО ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ

Статьи по теме