Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині

«Найкраще, що я зробив у своєму житті – об’їхав навколо Америку» – каже Остап Лунь, бізнесмен зі Львова.

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 1

Він повернувся із подорожі у 2012-му і зрозумів, що потрібно робити щось більше, аніж просто бізнес. Так за кілька десятків кілометрів від міста з’явилося ранчо «Скарбова гора», де його натхнення від подорожі Америкою поєдналося з дитячею мрією їздити верхи. 

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 2

 

Як пише Ukraїner, «Скарбова гора» стала не звичайним ранчо, де просто приймають гостей. Це місце стало одним із центрів конярства, крім того, саме тут займаються іпотерапією з дітьми і саме звідси починаються кінні походи Галичиною, які продумує сам Остап.

 

«Тут є якийсь надзвичайний скарб — тут усім добре. Я не зустрічав людей, які би сюди приїжджали й не поверталися з якимось спокоєм і задоволенням. Тому я думаю, шо це — скарб. Спокій — це ж найцінніший скарб»

— зазначає Остап.

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 3

Чоловік бере активну участь у житті громади: поставив знак «Лопушна» перед в’їздом у село, ініціював прибирання сміттєзвалища неподалік, поставив сонячні батареї та намагається розвивати свою справу якомога екологічніше, із найменшим втручанням у природу.

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 4

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 5

Кілька років тому Остап організував на ранчо перший табір з інтеграції дітей з особливими потребами та їхніх батьків у суспільство. За словами Остапа, найчастіше іпотерапія застосовується в роботі з дітьми, які мають діагноз «дитячий церебральний параліч»: ураження рухової та м’язової активності з порушенням координації рухів. Під час заняття маленькі пацієнти налаштовуються на позитивний лад, виявляють більшу самостійність у вчинках і рухах, відчувають меншу тривогу та більшу впевненість у собі. 

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 6

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 7

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 8

Загалом господар ранчо планує збудувати 10–12 будинків та сформувати спільноту молодих людей, які вже досягли чогось в житті та бізнесі, живуть у Львові, але хотіли би жити за містом, перебуваючи в гармонії з природою.

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 9

Об’їхати Америку і побудувати власне ранчо на Галичині-Фото 10

Більше про Остапа Луня та «Скарбову гору»: у відео Ukraїner.

Автор: Ukraїner

Фото: Христина Кулаковська, Катя Акварельна

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также