UA
RU

Олена Зеленська зустрілася з Королевою Каміллою

Редагувати переклад

У межах візиту до Великої Британії перша леді України Олена Зеленська провела зустріч з Королевою Каміллою. 

Олена Зеленська зустрілася з Королевою Каміллою-Фото 1

У межах візиту до Великої Британії перша леді України Олена Зеленська зустрілася з Королевою Каміллою. Перша леді подякувала Королеві Каміллі та Королю Чарльзу ІІІ за послідовну підтримку України. А також за прихисток у Великій Британії для 200 тисяч українських вимушених переселенців. 

Олена Зеленська зустрілася з Королевою Каміллою-Фото 2

«Особливо цінним для нас із Президентом та для всього українського народу стало рішуче послання Його Величності на підтримку України в день других роковин повномасштабного вторгнення рф у нашу країну», – зазначила перша леді.

Олена Зеленська зустрілася з Королевою Каміллою-Фото 3

Від початку повномасштабного вторгнення Король і Королева підтримують Україну. Вони не раз відвідували Український центр у Лондоні. Король Чарльз зустрічався з бійцями ЗСУ, які навчалися у Великій Британії. 24 лютого 2024 року Чарльз ІІІ опублікував послання:

Олена Зеленська зустрілася з Королевою Каміллою-Фото 4

«Рішучість і сила українського народу продовжує надихати. Оскільки неспровокований напад на його землю, його життя та засоби до існування вступає в третій, трагічний, рік. Незважаючи на заподіяні їм величезні труднощі та біль, українці продовжують демонструвати героїзм, з яким їх так тісно асоціює світ. Їхня — справжня доблесть, незважаючи на невимовну агресію. Я відчув це особисто на багатьох зустрічах, які я мав з українцями з початку війни. Від Президента Зеленського та пані Зеленської до новобранців, які тренуються тут, у Сполученому Королівстві. Мене дуже надихає те, що Сполучене Королівство та наші союзники залишаються в авангарді міжнародних зусиль, спрямованих на підтримку України в цей час таких великих страждань і потреб. Моє серце з усіма постраждалими, коли я згадую про них у своїх думках і молитвах».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Офіс Президента України

Читайте також: ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ РІШІ СУНАК ПРИБУВ З ВІЗИТОМ ДО УКРАЇНИ

Статьи по теме