UA
RU

Падіння гвинтокрила у Броварах: де знайти допомогу

Редагувати переклад

Сьогодні вранці у місті Бровари на Київщині поруч із дитячим садочком і житловим будинком впав гвинтокрил.

Бровари падіння гвинтокрила

Фото: facebook / Володимир Зеленський

В результаті падіння загинули цивільні і керівники Міністерства внутрішніх справ України. Керівник Національної поліції Ігор Клименко повідомив у facebook:

«Сьогодні вранці, 18 січня, у Броварах розбився гвинтокрил ДСНС. Внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС: міністр, перший заступник міністра та державний секретар. Всього наразі відомо про 16 загиблих, з них 2 дітей. З них 9 перебували на борту гвинтокрила. 22 потерпілих перебувають в лікарні, з яких 10 дітей. На місці працюють всі профільні та спеціалізовані служби. Триває огляд місця події».

У ліцеї №10 (вул. Симона Петлюри, 17-Б) організовано оперативний штаб, куди можуть звернутися всі, хто потребує допомоги. Про це звітує голова Київської ОВА Олексій Кулеба:

«Бровари. У ліцеї №10 організували оперативний штаб. До нього можуть звернутися всі, хто потребує допомоги. Тут працюють медики, психологи, представники поліції, ДСНС, волонтери, всі екстрені служби. Людям надається необхідна допомога. У штабі можна отримати оперативну інформацію». 

Клініка «Добробуд» у Броварах безоплатно надає першу медичну допомогу. Постраждалі можуть звертатися за адресою: вул. Київська, 221-Б.

Автор: Яна Панюшкіна