UA
  RU

  Папа Римський поцілував український прапор, та засудив «різанину в Бучі»

  Папа Римський Франциск виступив з засудженням «різанини в Бучі» й поцілував український прапор, який йому надіслали з Бучі. Про це розповідає Reuters.
  Папа Римський

  Фото: instagram/franciscus

  «Останні новини про війну в Україні замість того, щоб принести полегшення та надію, принесли нові звірства, як-от різанину в Бучі», – сказав Франциск наприкінці своєї щотижневої аудієнції у залі Ватикану. Він засудив «різанину в Бучі» і поцілував український прапор, надісланий з цього міста. 


  «Зупиніть цю війну! Нехай замовчить зброя! Припиніть сіяти смерть і руйнування», — сказав він, засуджуючи жорстокість щодо мирного населення, беззахисних жінок і дітей.


  «Це з війни, саме з того мученицького міста, Бучі», — сказав він, поцілувавши прапор перед багатотисячною публікою, яка зустріла його дії оплесками та вигуками «Слава Україні». Потім він попросив підійти до нього групу дітей-біженців війни, які прибули у вівторок з України. «Ці діти повинні були втекти, щоб потрапити в безпечний край. Це наслідки війни. Не забуваймо їх і не забуваймо український народ«, — додав він.

  Під час поїздки на Мальту на вихідних Франциск сказав, що розглядає поїздку до Києва, і розкритикував президента росії путіна за вторгнення в Україну.

  Інформація: Reuters


  Читайте також: «ПОСЛЕ БУЧИ НЕЛЬЗЯ БОЛЬШЕ ГОВОРИТЬ О РОССИЙСКОЙ КУЛЬТУРЕ. ОНА ВИНОВНА. ВСЕ К НЕЙ ПРИЧАСТНЫЕ ВИНОВНЫ.», — ПРОДЮСЕР ОЛЕКСАНДР РОДНЯНСЬКИЙ

  Статьи по теме