UA
RU

Перший Meta Eco Forum відкриває нову еру sustainable-проєкті

Редагувати переклад

Перший Meta Eco Forum відкриває нову еру sustainable-проєкті-Фото 1

Компанія SATORI-ME провела екофорум у метавсесвіті. Це перший масштабний захід, організований з використанням високих технологій. Основною метою заходу було розв’язання екологічних проблем та припинення глобальної планетарної кризи.

На форумі спікери та учасники проаналізували поняття «Людина та Природа як першодвигун», прокоментували WEB 3.0 як технологію об’єднання людей та виведення їх на зелену стадію розвитку, та нарешті обговорили зелені технології, які допоможуть вирішити потенційні завдання. Однією з ключових ідей форуму було надихнути суспільство екологічним мисленням, споживанням, стійкими підходами тощо.

Форум розпочався зі вступного слова Марії Івіної, засновниці компанії SATORI-ME. Потім слово взяли спікери екофоруму, які тісно пов’язані з технологіями, мистецтвом, стійкістю та екодіяльністю. Серед них — Ольська Грін (засновниця бренду екологічної моди Ecoolska), Олександра Маріч (засновниця Amaze&Co, активістка сталого розвитку та стратег метавсесвіту), Михайло Ткачов (засновник проєкту #ECOMISSION) та інші. 

Спонсорами Meta Eco Forum виступили компанії Business Emirates, Inkas Armored Vehicles LLC, Aksum Marine та Integral Art.

Форум представляли амбасадори з усього світу. Серед них були Julia Base (телеведуча, коуч, експертка з емоційного здоров’я та мотиваційна спікерка), Олександр Довгаль (засновник W1SE) та Давид Анякора (засновник EX3).

Всі спікери представили на форумі унікальні проєкти:

  • W.E.T.E.R. — перетворення енергії вітру на електричну і початок ери безвуглецевої енергетики;
  • Інтегральна екологія та співпраця природного та штучного інтелекту в Web 4.0;
  • ECOMISSION;
  • Стійкий модний бренд;
  • та багато інших.

Компанія SATORI-ME вирішила провести екофорум у метавсесвіті не випадково: зростання інтересу до нових технологій WEB3.0 може допомогти привернути увагу людей до екологічних проблем. Наприклад, технології метавсесвіту допоможуть у створенні платформ та спільнот екоактивістів та людей, які хочуть стати більш свідомими. Крім того, люди можуть організовувати виставки, конференції та зустрічі у метавсесвіті, використовуючи цифрове мистецтво для висвітлення екологічних проблем.

Перший Meta Eco Forum відкриває нову еру sustainable-проєкті-Фото 2

Марія Івіна, засновниця Satori:

«Meta Eco Forum — це платформа, яка з’єднує тих, хто генерує круті ідеї з тими, хто готовий надати їм фінансову підтримку. Ми бачили безліч готових рішень, спрямованих на зниження впливу людини на навколишнє середовище та збереження нашої планети. Кожен учасник доклав значних зусиль для підготовки робочих бізнес-планів та створення екопроєктів. 

Я пишаюся всіма, хто був із нами та допоміг нам реалізувати таку фантастичну подію. Сподіваюся, це буде лише початок нашої тісної співпраці для покращення світу. Тож не прощаємось — скоро ми представимо новий арт-проєкт, і я обіцяю, що він буде просто неймовірним!»

Про Satori Me

Концепція SATORI-ME полягає в інтуїтивному проникненні у природу речей. Вона йде на противагу логіці та аналітиці розуму. Йога, життєвий досвід та любов до мистецтва та нашої планети стали стовпами такого унікального проєкту. Завдяки практиці Саторі необов’язково десять років медитувати в монастирі — достатньо почати з себе та своєї повсякденної рутини.

SATORI-ME — це синергія екології, мистецтва, нових технологій, досвіду та світогляду. Тільки комплексний підхід до екологічних повісток та завдань може бути максимально ефективним. Основна місія компанії — ділитися знаннями, досвідом і, звичайно ж, заохочувати усвідомлення та відповідальність нашого людського сліду на планеті.

Підхід SATORI-ME показує, що життя багатогранне. Тому всі зміни мають розпочинатися з кожного з нас. Люди можуть досягти хороших результатів лише за допомогою багатостороннього підходу до мислення та життя.

Відео: https://youtu.be/_5_l-wwJKtY